Boyum Çok Kısa

Her gün pekmezi, öğütülmüş çiğ fındığı, öğütülmüş antep fıstığını ve de keçiboynuzu ununu karıştır. Üstüne de bir bardak süt iç. Boy konusunda çok faydasını gördüm iki yıldır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani ben 8. sınıfım. Ortalama biriyim. 1.62 boy 46 kg.şahsen kendini gücsüz ve ezik hissediyosan bosuna hissetme. Emin ol boy ve kilo ile ilgisi yok. Ben bu halimle 75 Kg'lık cocugu yıktım
😂

Ne yaparsan yap, genetiğinin izin verdiği kadar olursun en fazla. Mesela, benim annem 174, babam 176, ben 189'um. Ama daha ileriye bakarsak dedem vefat ettiğinde 190 boyundaydı ve dayım şu an 207 santimetre. 9.sınıfa geçtiğimde 167 boyundaydım bu arada. Çok iyi hatırlıyorum lise 2 ye geçtiğimde kafamı kaldırarak baktığım insanlarla aynı boydaydım. Spor yaparsan vücudun toplanacağından spor yapmanı öneririm. Ama futbol gibi değil, fitness, basketbol, yüzme gibi sporlar.

Ne yaparsan yap, genetiğinin izin verdiği kadar olursun en fazla. Mesela, benim annem 174, babam 176, ben 189'um. Ama daha ileriye bakarsak dedem vefat ettiğinde 190 boyundaydı ve dayım şu an 207 santimetre. 9.sınıfa geçtiğimde 167 boyundaydım bu arada. Çok iyi hatırlıyorum lise 2 ye geçtiğimde kafamı kaldırarak baktığım insanlarla aynı boydaydım. Spor yaparsan vücudun toplanacağından spor yapmanı öneririm. Ama futbol gibi değil, fitness, basketbol, yüzme gibi sporlar.
Abi ben 13 yaşındayım, boyum 1.73. Ayakkabısız 76 kilom var. Babam 1.83, annem 1.67. Yakın çevrede 1.80'in altında yok. 1.90 olur muyum sizce?

Kesin bir cevap veremem, 185 civarı olursun diye tahmin ediyorum ama 190 olur musun bilemeyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı