13 yaşında boyum çok kısa

İnfinix

Hectopat
Merhaba abilerim ablalarım. 8.sınıfa geçtim ve boyum 148-150 civarı sınıftaki en kısa kişiyim babam: 176 annem 157 insanların neden bu kadar kısasın demesinden bıktım ve bu konuyu kendimi avutmak için açtım. Ben tahmini ne zaman uzarım? :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba abilerim ablalarım. 8.sınıfa geçtim ve boyum 148-150 civarı sınıftaki en kısa kişiyim babam: 176 annem 157 insanların neden bu kadar kısasın demesinden bıktım ve bu konuyu kendimi avutmak için açtım. Ben tahmini ne zaman uzarım? :(

Sıkıntı yapma dostum daha yaşın küçük ergenlik dönemlerinde bayağı bir boy atarsın.

Kardeşlerim yaşınız henüz küçük ve bu işler genetik işidir okul kapanır 3 ayda bi bakarsınız sınıfın en uzunu olmuşsunuz. Genelde sağlıkla alakalı bir problem olmadığı takdirde babanızdan uzun olursunuz, benim boyum 8. sınıftayken 170'ti şu an üniversitedeyim 1.85'te durdu. Bu tarz şeyleri kafanıza takmayın, paranız el veriyorsa güzel beslenin, spor yapın zaten gerisi genetik.

Basketbol, voleybol, düzenli süt içmek gibi boy uzatmaya yardımcı olacak şeyleri hayatınıza dahil edin. Benim boyum 186 ve cüsseliyim ve geniş omuzluyum biraz. Aşırı uzun değilim ama emin olun çok sıkıntılı şeyler yaşıyorum. Cüsseme elbise uydurmak zor, arabaların otobüslerin koltuklarına sığamıyorum vs vs. standart insanlara yapılan şeyler bana olmuyor. Her boyun derdi ayrı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı