Rehber Brave İnternet Tarayıcısı

Bildirim olarak geliyor. Tıklarsan galiba BAT miktarı artıyor. Tıklamasan da BAT geliyor ama. Diğer para aktarma gibi detaylar için, YouTube Brave BAT çevirme için videolar var. Oralara göz atarsan, daha detaylı bilgilere ulaşırsın. Çünkü BAT kazandım ama hiç aktarma vb. denemedim.

Brave'de Opera gibi hesap eşitleme var mı? Yani PC'ye format atsam veya başka yerde açsam ayarlarım, şifrelerim vs. gelir mi? Böyle bir ayar göremedim de.

Brave'de Opera gibi hesap eşitleme var mı? Yani PC'ye format atsam veya başka yerde açsam ayarlarım, şifrelerim vs. gelir mi? Böyle bir ayar göremedim de.
Sync kurmayı deneyin.
brave://settings/braveSync/setup

Yok... Ayrıca bu sorunlarıyla ve Brave topluluk sunucusuna bu sorunları belirtmeme rağmen ne bir güncelleme, ne de doğru düzgün bir yardım yaptılar:

Sync kurmayı deneyin.
Aynı anda kurulu cihazlarda eşitlemeyi sağlamıyor mu bu?

Şimdilik Google, Mozilla, Microsoft ya da Opera gibi hesap üzerinden eşitlemiyor. Farklı bir yöntem ile eşitleme yapıyor. Bu sistemi hiç denemedim. Detaylar bağlantıda yazıyor.
Diğer tarayıcılarda bile yer imleri, uzantılar dışında eşitleme yapmam. Çünkü asla istikrarlı çalıştığını görmedim. Şifrelerimi harici yöntemler ile yedekliyorum. Olabildiğince az hesap kullanmaya çalışıyorum.

Brave kendi uzantı mağazası, hesap sistemi gibi şeyleri getirmeyi planlıyor. Yol haritasında bu özellikler bulunuyor.

Sync kurmayı deneyin.
Çok teşekkürler. Birde bu kapak fotoğrafını istediğim fotoğraflar ile değiştiremiyor muyum? Bu da Opera'da olan bir özellik. Bunu da bulamadım. (Görünüş ve tasarıma biraz önem veriyorum.)

Şu anlık bunları değiştirme için ayar sunmuyor. Ama bunlar içinde çalışmalar yaptıklarını belirtiyorlar. Şimdilik sunduğu resimler ya da tamamen boş bir sayfa kullanabilirsiniz.

Ya da farklı bir yeni sekme sayfa uzantısı kullanabilirsiniz.

Infinite Dashboard uzantısı ile deneyebilirsiniz, kendim denemedim ama işe yaradığını söyleyenler var:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…