Bu devirde araba alınır mı?

Evet hocam ya yanlış bakmışız sanırım, galerici bir abimizi aradım samimi olduğumuz için direkt kaça satayım ben bunu dedim piayassa fiyatını sordum yani 570 ile 590 arası yaz bir şey dedi :D. Mersolar çok pahalı hocam ya :D, E serisine çıkamıyorum resmen, yani çıkıyorum ama bende yıl takıntısı var 2014 model araçlar 600k falan olmuş çok fazla... BMW 2020 3 serisi hakkında ne düşünüyorsunuz? A4 den geçmek mantıklı olur mu? Olmayacak sanırım çünkü 170 hp bu arabalar bendeki A4 190 dı yanlış hatırlamıyorsam, otobanda vs hisseder miyim o 20 hp yi?
İlla E250 olacak diye kaide yok ki. E180 bulursun o bütçeye.
20 HP de yazılım atarsın, olur biter.

İlla E250 olacak diye kaide yok ki. E180 bulursun o bütçeye.
20 HP de yazılım atarsın, olur biter.
Valla ne yalan söyliyim Mercedes alasım var :D, E180 lere bir bakayım ben.
Yazılım ve ya dolardan bahsediyorsanız iyi.
Yatırım gurubuyla çalışıyorum bir tane, neredeyse 0 dan bu hale gelmemi sağlayan insanlar, eski bir aile dostumuz, genellikle e-ticaret dropshipping ve hisseler üzerinde çalışmalarımız var.

İlla E alacağına C kasa da alabilirsin.
Bakıyorum hocam hepsine güzel temiz bir tane bulurum umarım, sizede yardımınızdan dolayı teşekkür ederim :). Ben bulursam kafama yatan paylaşayım sizinle yorumlar mısınız? : ))

İlla e alacağına C kasa da alabilirsin.

Ya içi dışı şahane de arkadaş 2020 model araba koy şuna artık E serisindeki gibi kadranla beraber olan komple ekrandan, yok maliyet ise Volvo'daki gibi aşağı doğru bir ekran koyuver ya.

Ya içi dışı şahane de arkadaş 2020 model araba koy şuna artık E serisindeki gibi kadranla beraber olan komple ekrandan, yok maliyet ise Volvo'daki gibi aşağı doğru bir ekran koyuver ya.
Maliyet etse gam yemeyeceğim. O tüm C serisindeki o ekran sinirimi çok bozuyor. Hakikaten ya aşağı doğru ya da E kasa gibi yap. Bir alıştılar bu tasarıma, değiştirmeden gidiyorlar.

Maliyet etse gam yemeyeceğim. O tüm C serisindeki o ekran sinirimi çok bozuyor. Hakikaten ya aşağı doğru ya da e kasa gibi yap. Bir alıştılar bu tasarıma, değiştirmeden gidiyorlar.

İşin kötü tarafı hadi küçücük ekran kullanışı geçtim de, o çıkıntılı ekranlara bende gıcığım. Ne öyle Çin mali navigasyonu sonradan getirip ortaya koymuş gibi.

Geri
Yukarı