Bu devirde hala Windows 7 Kullanılır mı?

Güncellemelerim daima kapalı zaten benim için güncellik değil stabilite önemli. Dolayısıyla desteğin kalkması beni etkilemedi. Windows 7 ile başladım yola ve değiştirmeye niyetim yok. Bal gibi de kullanılır.

Yahu sana DirectX 12 diyorum, directcompute diyorum, OpenCL diyorum, aeroshake, aeropeak diyorum, sen hala gelmiş bana tabletler için yapılmış bir işletim sisteminden bahsediyorsun. Üstüne üstlük bir de oyuncuyum diye geçiniyorsun. Bir kere unut 8'i. Tablet işletim sistemini kurmuşsun, ondan sonra gelmişsin oyunlardan ve donanımlardan performans bekliyorsun. Bundan sonra sana ne 8 var ne de 8.1! Artık Windows 7 kullanacaksın. Evin uslu çocuğu, oyuncuların da en iyisi olacaksın.

Bu arada 2010'da yazılmış yazıyı şu an kullanman komik kanka :D.

O yazıyı senin yazdığını düşünüp saldırıyor, ben de orijinal kaynağını gösterdim işte.

Hocam tamam iyi niyetlisiniz de yaptığınıza bakın şimdi ben bu şahısa ne diyeyim?

Bu arada 2010'da yazılmış yazıyı şu an kullanman komik kanka :D.

Güncellersen 2002'de ki bir yazı bile kullanılır :D.

Profilinde Windows 7 olan birinin 8.1i övmesini bekleyemezdik zaten.

Peki.
Bana atabilir misiniz?

Ne vereyim abime :D? Ultimate? Pro? Home Premium? Kaç Bit olsun?

Hocam tamam iyi niyetlisiniz de yaptığınıza bakın şimdi ben bu şahısa ne diyeyim?

Güncellersen 2002'de ki bir yazı bile kullanılır :D. Ama sen algı yoksunu olduğun için istersen şimdi bile yaz anlayamazsın ki?

Peki.

Ne vereyim abime :D? Ultimate? Pro? Home Premium? Kaç Bit olsun?

En hafif hangisi? 😂 😂

Geri
Yukarı