Bu devirde hala Windows 7 Kullanılır mı?

Windows 10 SSD olmasa bile seri. Tecrübe ettim, bu yüzden söyleyebiliyorum.
Aynen kanka aynen çok seri o kadar seri ki yani HDD'li R5 1600 sistemim 5 dakikada açılıyordu ama SSD alınca 8 saniyede açılıyor kesinlikle çok seri 512 MB RAM ile Windows 10 kullanmaya başlayacağım.

Aynen kanka aynen çok seri o kadar seri ki yani HDD'li R5 1600 sistemim 5 dakikada açılıyordu ama SSD alınca 8 saniyede açılıyor kesinlikle çok seri 512 MB RAM ile Windows 10 kullanmaya başlayacağım.
Amacını anlayamadım. Deneyimimden yola çıkarak yazdım onu, uzun süre HDD ile kullanmışlığım var. 1 veya 1.5 dakikada tam hazır hale geliyordu, açılış süreleri vesaire rahatsız etmiyordu beni. Bir de RAM nereden çıktı ayıptır sorması?

Windows 10 SSD olmasa bile seri. Tecrübe ettim, bu yüzden söyleyebiliyorum.
Ahahha güleyim bari. Çok mu hızlı. Tecrübe etmiş miş :)
Devlet dairelerine, hastanelere işim düştüğünde bazen personel monitörlerine göz gezdiriyorum Windows 7 şöyle dursun hala XP kullanılıyor.
Çünkü herhangi bir yazılım güncellemelerine ihtiyaç yok. Raporlara ve bazı basit ufak tefek Türk mühendisi yazılımlarına ulaşılabilsin yeter. Bir de Word var. Yani kullanımı basit olsa 95 bile kullanırlar.

Ahaha güleyim bari. Çok mu hızlı? Tecrübe etmişmiş :)
Açıkçası HDD kullananlara Windows 10 önermesem de şunu belirtmeliyim: 2010 yılında çıkan WD Black 1 TB 7200 RPM HDD ile Windows 10'u 2015-2020 arası 5 yıl, sıfır sıkıntı kullandım.

İstediğiniz kadar gülün, burada kimse durup dururken bir taraflarından uydurmuyor.

Sana mı inanacağım, gözüme mi inanacağım? Güldürme adamı.

Açıkçası HDD kullananlara Windows 10 önermesem de şunu belirtmeliyim: 2010 yılında çıkan WD Black 1 TB 7200 RPM HDD ile Windows 10'u 2015-2020 arası 5 yıl, sıfır sıkıntı kullandım.

İstediğiniz kadar gülün, burada kimse durup dururken bir taraflarından uydurmuyor.
Her şeyin en iyisini siz biliyorsunuz. Kabullendim.

Geri
Yukarı