Bu devirde PS3 alınır mı?

Bu devirde kırık PS3 alınır mı? Hala oyun atanlar var mı PS3 ortalama piyasası ne kadar.

Merhaba, PS3'ün ortalama piyasası 3.000 TL civarı. Hala oyun atanlar var. 3 PlayStation cafeden 2'si bu işlerle uğraşıyor. Zaten oyun atmana gerek yok çünkü alacağın PS de oyun olur. Asıl soruya gelirsek, evet tabii ki alınır.

Bu devirde kırık PS3 alınır mı? Hala oyun atanlar var mı PS3 ortalama piyasası ne kadar.

Yani hangi amaçla aldığına bağlı yakın zamanda bende almayı düşünüyorum nostalji ve birkaç sevdiğim oyunu oynamak için yalnız alırken fat kasa almanı önermem kırmızı ışık problemi var diye biliyorum Slim veya super Slim almanı tercih ederim.

Merhaba, PS3'ün ortalama piyasası 3.000 TL civarı. Hala oyun atanlar var. 3 PlayStation cafeden 2'si bu işlerle uğraşıyor. Zaten oyun atmana gerek yok çünkü alacağın PS de oyun olur. Asıl soruya gelirsek, evet tabii ki alınır.

3K olduğundan emin misiniz hocam? Şu an Dolap ve Sarıbim'de genel fiyatları 2K-2, 5K civarı. Ayrıca bence de alınır, fakat artık PS3'te crack vs. yapmak o kadar kolay hale geldi ki 15dk içerisinde HFW dahi yüklü olmayan cihaza hem HEN hem de genel mağazalar kolayca yüklenebiliyor. Oyun atma işi tarih oldu artık, herkesin yapabileceği bir iş :)

3K olduğundan emin misiniz hocam? Şu an dolap ve sarıbim'de genel fiyatları 2K-2, 5K civarı. Ayrıca bence de alınır, fakat artık PS3'te crack vs. yapmak o kadar kolay hale geldi ki 15dk içerisinde HFW dahi yüklü olmayan cihaza hem hen hem de genel mağazalar kolayca yüklenebiliyor. Oyun atma işi tarih oldu artık, herkesin yapabileceği bir iş :)

Hocam Malatya'da Letgo'ya bakıyorum 3K'den aşağı koyan yok fiyatı ona göre değerlendirdim.

Geri
Yukarı