Bu nasıl bir ülke?

• Konuyu başlatan Silinen üye 185173
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 45
  • Görüntüleme 3B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İsteyen istediğini izler. Bu da kimseyi ilgilendirmez. Kimse de karışamaz. Futbol da izlemeyelim o zaman sonuçta parayı futbolcular alıyor. Ne saçma bir zihniyet. Survivor'u ben de izlemiyorum ama izleyen bir ailem var. Yorum yaparken edepli yorumlar yapın.

Sen öyle sanmaya devam et. Acun kurmuş düzeneği aşağıdaki videoda 0:44'üncü saniyeye bakın adam istediğine kazandırıyor istediğini meşhur edip ünlü yapıyor. Survivor'dakiler sizce bunların doğal hareketi olabilir mi? Para için yapıyorlar çünkü oy kazanıp acunu milyader etmek için.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Artık duygularımı anlatacak kelimeler bulamadığım olaydır. Twitter'daki trending hashtaglere ne zaman baksam bunları görüyorum. Ülkemizin genç nüfusunun bu kadar işsiz ve cahil oluşu beni gerçekten üzüyor. Her şeyin aşırı fanatikliği zararlıdır. Şu yaşıma kadar hiçbir ünlü için fan sayfası açmadım yahut editli fotoğraflar videolar yapmadım. Onun için ölüp bitmedim. Açıkcası bu tarz şeyleri yapan insanlara karşı da ön yargım var. Onların zeka seviyesinin düşük olduğunu düşünüyorum. Yıllar önce akşamları ben de Survivor izliyordum denk geldiğimde. Ancak bu sene şunu fark ettim: Sabah başlayıp öğlene kadar süren, Survivor'la alakalı bir ''dedikodumsu'' bir program dönüyor. Öğleden sonra Survivor'un önceki bölümünün özeti başlıyor. O bitince yeni bölüm başlıyor. Yeni bölüm bittiğinde ise kafa kafaya vermiş olan birkaç kişi gece yarısında o günün bölümüyle alakalı istatistiksel olarak yorum yapıyor. 24 saat Survivor oynuyor bu kanalda. Başta, 'bu programı 24 saat kim izleyebilir ki?' diye düşünüyordum ama sorunun cevabı işte Twitter'ın TT'lerinde.

İsteyen istediğini izler. Bu da kimseyi ilgilendirmez. Kimse de karışamaz. Futbol da izlemeyelim o zaman sonuçta parayı futbolcular alıyor. Ne saçma bir zihniyet. Survivor'u ben de izlemiyorum ama izleyen bir ailem var. Yorum yaparken edepli yorumlar yapın.

İzleyen ister babam olsun tavrım değişmez Allah'a şükür ailemin yapısı düzgün.
Yanlış anlamayın ailenize bir şey demedim.

Realty show programları dünyanın her yerinde var. Bizim ülkeye has bir durum değil. Adam eğlencesine program kurmuş. Sanki beyin yıkama projesi. Fanatizm kısmında katılıyorum o ayrı. Hayatının merkezine koymaya gerek yok. Twitter gündemini meşgul etmeyede. Yarışma programı işte akşam al çayını otur takıl izle. Bilinçli izleyici değiliz abartıyoruz. Survivor çerez tadında bir program aslında. Bazı arkadaşların mantığına bakarsak futbolda izleme ne katıyor sana? Yarışma programları da izlemeyin.

Survivor postu görmeden sosyal medyadan çıkamamak imkansız gibi.

Yorumlar gayet edepli. Beğenmediyseniz lütfen konuyu takip etmeyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı