Bu nasıl bir ülke?

• Konuyu başlatan Silinen üye 185173
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 45
  • Görüntüleme 3B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yorumlar gayet edepli. Beğenmediyseniz lütfen konuyu takip etmeyin.
Evet beğenmedim var mı ? Birisi sizin ailenizi içine katacak bir laf ettiği zaman bakalım edepli mi edepsiz mi oluyor boş boş yorum yapmayın. Survivor'u ben izlemiyorum ama izleyen bir ailem var ve Survivor izleyenler böyledir şöyledir lafları geliyor. İsteyen istediğini izler. Kimseyi ilgilendirmez.

Kardeşim yanlış anlaşılıyor ama.

Kardeşim burada yorum yapıyor insanlar üzerine alınıyorsan okumamalısın. Ayrıca ben de yukarıda kendi yorumumu yaptım. Ancak yaptığım yorum, her gün Twitter'da şu saçma sapan şeyleri trende sokanlara yapılmış bir yorumdu. Televizyonda da izlenecek doğru dürüst bir şey yok zaten. Ailen izliyor olabilir izleyebilir kimse onlara laf etmiyor zaten. Gereksiz alınganlık yapmanın lüzumu yok.

Evet beğenmedim var mı ? Birisi sizin ailenizi içine katacak bir laf ettiği zaman bakalım edepli mi edepsiz mi oluyor boş boş yorum yapmayın. Survivor'u ben izlemiyorum ama izleyen bir ailem var ve Survivor izleyenler böyledir şöyledir lafları geliyor. İsteyen istediğini izler. Kimseyi ilgilendirmez.
+1.

Evet beğenmedim var mı? Birisi sizin ailenizi içine katacak bir laf ettiği zaman bakalım edepli mi edepsiz mi oluyor boş boş yorum yapmayın. Survivor'u ben izlemiyorum ama izleyen bir ailem var ve survivor izleyenler böyledir şöyledir lafları geliyor. İsteyen istediğini izler. Kimseyi ilgilendirmez.

Bizim oluşturduğumuz konuda bir insan için kampanya oluşturulup binlerce çocukta bulunan tümör gibi hastalık olmasına rağmen ilgi çekmemesi.

+1 Çok boş yapıyorlar ister izlerim ister izlemem, ister oy atarım ister atmam. Seni ilgilendiriyor mu bir baksana?
Psikolojiniz bozulmuş sizin :D ben de 2006 ve 2007 den sonra survivor izlememiştim yapmacık geldiği için ama bu sene sırf karakterlere aşık olduğum için takip ediyorum. Tekrar soruyorum hayırdır seni ilgilendiriyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı