Bu ülkede çıldırmamak elde değil

Cibutili Hamsi

Decapat
Yer
Cibuti/cibuti
Daha fazla  
Meslek
Tam zamanlı hamsi
Şimdi neden böyle bir konu açma gereği duydum çünkü ben 15 yaşındayım ve liseye geçtim ancak şunu fark etim ortaokulda iken tabii ki yakın arkadaşlarım vardı ama elimden geldiğince onlarla sosyal medya WhatsApp gibi yerlerde konuşmuyordum ancak şimdi pandemi döneminde olduğumuz için dersler internet üzerinden oluyor ve öğretmenlerimizde Zoom derslerinin şifrelerini WhatsApp'tan gönderiyor ve bu COVID-19 yüzünden hiç istemesem de WhatsApp gurubu kuruldu. Bir de öğretmenlerin olmadığı bir gurupta kuruldu ve bu gurupta öyle şeyler konuşuyorlar ki ama yanlış anlamayın 15 yaşındaki bir kişiden beklemiyorum. Bilim konuşmasını ama derse ve öğretmene küfür edenler “bu hoca anlatamıyor ya“ diyenler dolu ve bunlar derste iken yazışıyorlar. Şimdi kendime diyorum boş ver uğraşma bunlarla ama sonra şunu hatırlıyorum bu kişiler 30-40 yıl sonra ülkeyi yönetecek olan kişiler sonra dersi dinleyin falan deyince suçlu ben oluyorum. Yok sen inek misin yok sanki dinlesek bir şey anlayacağız diyorlar. Yani şunlara bakar mısınız?
Bizim eski matematik öğretmeni vefat etti onun için yazdılar.

Opera Anlık Görüntü_2020-10-06_164607_web.whatsapp.com.png

Bu da dediğim gibi dersi dinleyin deyince olanlar.

Opera Anlık Görüntü_2020-10-06_173434_www.technopat.net.png

Şimdi soruyorum 20-30 yaşındaki abilere ablalara siz çıldırmadan nasıl geldiniz o yaşlara?
(Uzun olduysa pardon içimi dökmek istedim sadece)

Ben de daha 17 yaşındayım ( 18 olmak üzereyim yeppi ) ve son sınıfım. Benim çevremde de böyle bir sürü insan var. Takmamaya çalışıyorum elimden geldiğince. Böyle insanlara çok takılma, zira onların bir çoğunu ileride vasıfsız bomboş birer et parçası olarak görmen baya olası.

Yeni konular

Geri
Yukarı