Bu ülkede çıldırmamak elde değil

Asla fotoğrafları kimseyle paylaşmayın. Lise boyunca ispiyoncu olarak anılmak istemezsiniz di mi? Dersi dinleyip dinlememeleri sizin işiniz değil. Lütfen hızla kendi işinize dönüp ders falan dinleyin. Unutmayın, bu bir takım oyunu değil. Sınava hepiniz tek gireceksiniz. Arkadaş sert bir dille uyarmış zaten benim işime karışma diye.

Asla fotoğrafları kimseyle paylaşmayın. Lise boyunca ispiyoncu olarak anılmak istemezsiniz değil mi? Dersi dinleyip dinlememeleri sizin işiniz değil. Lütfen hızla kendi işinize dönüp ders falan dinleyin. Unutmayın, bu bir takım oyunu değil. Sınava hepiniz tek gireceksiniz. Arkadaş sert bir dille uyarmış zaten benim işime karışma diye.

Yok zaten artık bıktım dediğiniz gibi hiç uğraşmıyorum. Herkes kendi yağında kavrulur.

"Kanka" deme şuna. Gruptan da ayrıl.

Hocam zaten ayrılmıştım tekrar almışlar bende şöyle bir 5-6 dakika mesajları okudum öyle şeyler söylüyorlar ki ben utandım bir daha almayın dedim ve yine çıktım. Allah bu ülkedekilere sabır versin böyle olmaz yoksa.

Ben de yeni geçtim bizdede kurdular senin gibi ben direk çıkıyorum aptal aptal konuşan çok sadece öğretmenlerimin attığı gruptayım tertemiz.

Geri
Yukarı