Bu videodan çok sinirleniyorum

İstediğim FPS'i almak için istediğim kadar para dökebilirim buna sen karar veremezsin bu bir. İkincisi de çoğu grafik tasarım/video editör/oyun geliştirme programlarını kullandım bana neyin nerede ne zaman kullanılması gerektiğini cart curt başlamana gerek yok.

İlk önce Türkçe derslerini aksatmamanı öneririm. Orada adamın işinden ve bilgisayar kullanma tarzından bahsettim.
Sen bu konsola 10K'den az bir para verip ilerideki 10 yıl boyunca bütün oyunları full ayarlar 2K'da çalıştıracaksın ama topladığın sistem 10 yıl sonra en düşük oyunlarda kaç FPS vereceği bile belli değil. Sisteme ne kadar para dökeceğini tabii ki ben bilemem ama cihazların fiyat/performanslarına, alınıp alınmayacağını öznel olarak karar verebilirim.
Umarım bunları aklında tutup bundan böyle yorum yaparsın :)

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk önce Türkçe derslerini aksatmamanı öneririm. Orada adamın işinden ve bilgisayar kullanma tarzından bahsettim.
Sen bu konsola 10K'den az bir para verip ilerideki 10 yıl boyunca bütün oyunları full ayarlar 2K'da çalıştıracaksın ama topladığın sistem 10 yıl sonra en düşük oyunlarda kaç FPS vereceği bile belli değil. Sisteme ne kadar para dökeceğini tabii ki ben bilemem ama cihazların fiyat/performanslarına, alınıp alınmayacağını öznel olarak karar verebilirim.
Umarım bunları aklında tutup bundan böyle yorum yaparsın :)
Türkçem gayet iyi😊. Ben belki konsol sevmiyorum. Önceki cevabında düşüncelerinin ofansif olmadığını söyleseydin daha iyi karşılık verebilirdim.

Türkçem gayet iyi😊. Ben belki konsol sevmiyorum. Önceki cevabında düşüncelerinin ofansif olmadığını söyleseydin daha iyi karşılık verebilirdim.

Konsol sevip sevmemen beni veyahut başkasını ilgilendirmez ama konsolun fiyat/performans olduğunu ve fiyat bandının çok daha üst sistemleriyle yarıştığını unutmamak lazım 🙂

Geri
Yukarı