Steam Bütün oyunlara zam gelecek algısı

Arkadaşlar, şimdi benim adım Bilal olsun ve siz de Bilal'e anlatır gibi anlatın:

Steam kuru 25 TL dahi olsa 60 dolar olan bir oyun nasıl ve niye 2500 TL'ye satılabilsin, ben bunu nasıl mümkün kıldığınızı anlayamadım.

Arkadaşlar, şimdi benim adım bilal olsun ve siz de Bilal'e anlatır gibi anlatın:

Steam kuru 25 TL dahi olsa 60 dolar olan bir oyun nasıl ve niye 2500 TL'ye satılabilsin, ben bunu nasıl mümkün kıldığınızı anlayamadım.

60 dolarlık bir oyunun 2500 TL olabilmesi için doların 41 civarında olması lazım.

Arkadaşlar, şimdi benim adım bilal olsun ve siz de Bilal'e anlatır gibi anlatın:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

60 dolarlık bir oyunun 2500 TL olabilmesi için doların 41 civarında olması lazım.
Evet ve ayrıca üstüne ÖTV, aTV, MTV bile eklense öyle bir durum nasıl olabilir yahu; ben bu durumun mantıklı bir argüman ile açıklanamıyor olmasına hayret ettim.

Hiç güleceğim yoktu. Technopat Sosyal'de açılan bir konu. Açan arkadaş hiçbir şey anlamıyor.

Konuyu açan benim, tablonun benim olmadığını da zaten belirttim, yani olduğu gibi paylaştım, bir şeyden anlayıp anlamamakla alakası yok, tamamen boş konuşmuşsun.
Ha 2500 ha 2000 ha 1500 tek gerçek var o da o zamların geleceği, tabii gönül ister ki gelmesin, ama paran değersiz.
İndirim döneminde bile zamlanan oyunlar varken, gelen zamlar çok da sürpriz olmayacak.
Yukarı da "Steam fiyatları elimde, kanıt işte" yazan muhtemelen yaşı küçük biri, yazdıklarından anladığım kadarıyla, ciddiye bile almaya gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı