Bugün adresime fiber altyapı yapılacak

Nyks58

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,
Az önce Türk Telekom tarafından arandım. Adresime bugün fiber altyapı yapılacağını belirttiler. İşlem tamamlandıktan sonra da beni paketler için arayacaklarını söylediler. Ben de tamam dedim ama ilk defa böyle bir durumla karşılaştığım için heyecanla arayan kişiye başka ne yapmam gerektiğini sormayı unuttum.

Fiber altyapı çalışması için geldiklerinde benim yapmam gereken bir şey var mı? Yıllar sonra böyle bir durumla karşılaştığım için çok heyecanlıyım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
TurkNet öneririm

Bende hiçbir şekilde TurkNet önermem. Müşteriye verilen hizmet/memnuniyet sıfır. Siz bir kitleye hitap ettiğiniz ve sponsorluk dolayısıyla kesinlikle daha iyi bir hizmet ve memnuniyet alıyorsunuzdur doğrudur. Ama 2 yıla yakın bir süre TurkNet kullanmış biri olarak ne Online işlemlerinde açmış olduğum destek taleplerinden ne defalarca arayışlarımdan bir kere eli yüzü düzgün bir çözüm üretemiyorlar. Sorunsuz kullananlar kesinlikle vardır ama sorun yaşayanların derdine çözüm "0".

Şimdi binaya gelen Türk Telekom çalışanlarıyla konuştum. Binaya kadar kablo çekeceklermiş dediğiniz gibi. Şuanda benim daireye gelmelerini bekliyorum. Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

@Recep Baltaş hocam ben halihazırda Türk Telekom abonesiyim ve şuanki pakette Fiber seçeneği de var. Mevcut paketim üzerinden Fiber olarak devam edemez miyim?

Şimdi binaya gelen Türk Telekom çalışanlarıyla konuştum. Binaya kadar kablo çekeceklermiş dediğiniz gibi. Şuanda benim daireye gelmelerini bekliyorum. Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

@Recep Baltaş hocam ben halihazırda Türk Telekom abonesiyim ve şuanki pakette Fiber seçeneği de var. Mevcut paketim üzerinden Fiber olarak devam edemez miyim?
Hayırlı olsun hocam. Allah bize de nasip eder inşallah

Hayırlı olsun hocam. Allah bize de nasip eder inşallah
Çok teşekkürler hocam, inşallah size de nasip olur.

Arkadaşlar daireme kablo çekildi ve internetim şuanda aktifleşti. Şuanki mevcut aboneliğimdeki paketten fiber olarak kullanmaya devam ediyorum.

İnşallah siz de kavuşursunuz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı