C2'de iftira atıldı

• Konuyu başlatan mbhkf0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 130
  • Görüntüleme 111B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Olayın gerçekliğini bilmiyoruz tabi. Liseli veya liseliyim gibi bir yazı ile buna değinmesi ilginç. Pedofili demesi için senin o manada bir şey yapman gerek. Zaten yapmadım demişsin. Merak ettim seni kim ihbar etmiş biliyor musun? Belki kullanıcı adını yazmıştır ne biliyorsun belki dolandırıcılık yapıp para gaspetmek istemiştir. Aklına insanın her şey gelir, bunu toplum yararına mı yapıyor anlamadım ki.

Herkes eşit şartlarda okula başlamıyor
Troll konu bence. Allah için söyle kaç kişi vardır 11. sınıf olupta 20 yaşında olan. Hem 20 yaşında ise reşit olmuş demektir. Ama çoğunluk belli 12.sınıf bile olsa 18 yaşında olmayanlar var.

Aynen işim gücüm yok sizi trollicem trolse yanıt verme
Benim fikrim bunu bence bir memur üzerinden öğrenmeye çalış bizi de aydınlatmış olursun. Olayın gerçekliğini ben de merak ettim. Böylece için de rahat etmiş olur. Karşı taraf senin cevabını bekleyip senden para isteyecek bile olabilir. Varsayım yapıyoruz sadece.
Ne yaptın? Gelişme var mı? Sorup soruşturdun mu?
Aynen işim gücüm yok sizi trollicem trolse yanıt verme
Konuyla ilgili gelişme var mı? Sorup soruşturdun mu?
Adam seni kandırmış büyük ihtimalle sonra para vs isteyecekti.
Benim tahminim ihbarı çekerim ama şu kadar para verirsen gibi olacaktı
Arkadaşlar 18.5 yaşındayım C2'de profil açtım (bio'su vs. cinsellikle ilgili) yaşıtlarım ilgilensin diye "liseli" etiketi koydum ve birisi bakıp pedofiliden şikayet edildin EGM Online ihbara dedi ve fotoğrafını attı. İşte ayın bilmem kaçında ifadesinin alınması gereklidir yazmış. Bir de gerçekten bu şikayetten bir şey çıkar mı? Pedofili gibi iğrenç bir suç olmaması gibi bir de korku sardı beni cidden bu pedofili suçuna girer mi?
Gelişme oldu mu

Son düzenleme:
Arkadaşlar 18.5 yaşındayım C2'de profil açtım (bio'su vs. cinsellikle ilgili) yaşıtlarım ilgilensin diye "liseli" etiketi koydum ve birisi bakıp pedofiliden şikayet edildin EGM Online ihbara dedi ve fotoğrafını attı. İşte ayın bilmem kaçında ifadesinin alınması gereklidir yazmış. Bir de gerçekten bu şikayetten bir şey çıkar mı? Pedofili gibi iğrenç bir suç olmaması gibi bir de korku sardı beni cidden bu pedofili suçuna girer mi?
Gelişme ?

Arkadaşlar 18.5 yaşındayım C2'de profil açtım (bio'su vs. cinsellikle ilgili) yaşıtlarım ilgilensin diye "liseli" etiketi koydum ve birisi bakıp pedofiliden şikayet edildin EGM Online ihbara dedi ve fotoğrafını attı. İşte ayın bilmem kaçında ifadesinin alınması gereklidir yazmış. Bir de gerçekten bu şikayetten bir şey çıkar mı? Pedofili gibi iğrenç bir suç olmaması gibi bir de
Arkadaşlar 18.5 yaşındayım C2'de profil açtım (bio'su vs. cinsellikle ilgili) yaşıtlarım ilgilensin diye "liseli" etiketi koydum ve birisi bakıp pedofiliden şikayet edildin EGM Online ihbara dedi ve fotoğrafını attı. İşte ayın bilmem kaçında ifadesinin alınması gereklidir yazmış. Bir de gerçekten bu şikayetten bir şey çıkar mı? Pedofili gibi iğrenç bir suç olmaması gibi bir de korku sardı beni cidden bu pedofili suçuna
Bir gelişme var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı