Cable biceps curl yapamamak

Saarkadaş

Decipat
Daha fazla  
Lat pulldowndan sonra cable biceps curl yapmaya gidiyorum, ilk set her şey normal güzel ama 2. setin ortalarına doğru tükenmeye başlıyorum. Fitness'a başlayalı 3 hafta olacak 10 kiloda deniyorum bir türlü kiloyu arttıramadım ve 2. setin ortalarında tam çekemiyorum kabloyu yanlış yapıyormuş gibi geliyor, bazen yanlış yapıp bileğimi acıtıyorum nasıl daha düzgün bir şekilde yapabilirim?

Yani hocam 35 40 sn arası.
O süreyi 1Dk'ya çıkar. Hareketler arası ise 2 dakika olsun dinlenmen.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dirseklerini gövden ile paralel tut ancak yapıştırma.

O süreyi 1Dk'ya çıkar. Hareketler arası ise 2 dakika olsun dinlenmen.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Dirseklerini gövden ile paralel tut ancak yapıştırma.

Hocam ben yapıştırıyordum hocalar falan öyle diyor diye.

Hocam ben yapıştırıyordum hocalar falan öyle diyor diye.
Sen benim dediğim gibi yap bak nasıl kolunu hissediyorsun.Attığım videodaki adamda ne yapıştırmış ne çok açmış dirseğini.

Yani anlatmak istediğim tam yapıştırma milimetrik boşluk bırak gövden ile.

Sen benim dediğim gibi yap bak nasıl kolunu hissediyorsun. Attığım videodaki adamda ne yapıştırmış ne çok açmış dirseğini.

Tamamdır hocam çok zorlanırsam ne yapayım ağırlığı mı azaltayım yoksa tekrarı mı?

Sen benim dediğim gibi yap bak nasıl kolunu hissediyorsun. Attığım videodaki adamda ne yapıştırmış ne çok açmış dirseğini.

Bu videodaki adam çok güzel anlatmış teşekkür ederim hocam.

Tamamdır hocam çok zorlanırsam ne yapayım ağırlığı mı azaltayım yoksa tekrarı mı?
Nasıl zorlandığına bağlı. Eğer eklem veya bileğinden acı hissediyorsan ağırlığı azalt.Kasda yorulma varsa sıkıntı yok. Ayrıca kilo arttırma konusunda ise bir harekette rahat 12 tekrar yapıyorsan kilo arttırabilirsin.

Geri
Yukarı