Çabuk kızıyorum nasıl çözebilirim?

Ne kadar kendimizin farkında olsakta istemsizce harekete geçebiliyoruz yapacak bir şey yok. Bence dostlarının seni yanlış anlamasını istemiyorsan onlara kendi duygusal durumundan bahsedebilirsin değer veren seni anlayacaktır.

Ne kadar kendimizin farkında olsakta istemsizce harekete geçebiliyoruz yapacak bir şey yok. Bence dostlarının seni yanlış anlamasını istemiyorsan onlara kendi duygusal durumundan bahsedebilirsin değer veren seni anlayacaktır.
Dediğim gibi bir arkadaşıma bu durumumu anlattım. Çok da takılacak biri değil bu duruma. Ancak yine de bunu bilmeyenler var elbette. Dıştan öfkeli biri gibi gözükmek istemem ayrıca.

Kullanmıyorum hocam. Kullanmayı da düşünmüyorum.
Sinirlendiğiniz zaman; 4 saniye boyunca nefes alın. 7 saniye tutun. 8 saniye içinde yavaş yavaş nefesinizi verin. Bunu böyle 4-5 defa tekrarlayın. Üzerine bunu dinleyin;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dalgasına dedim hocam yokluğunda zaten daha beter ediyor meret.
Bırakması bile çok güç bir meret.
Sinirlendiğiniz zaman; 4 saniye boyunca nefes alın. 7 saniye tutun. 8 saniye içinde yavaş yavaş nefesinizi verin. Bunu böyle 4-5 defa tekrarlayın. Üzerine bunu dinleyin;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Nefes egzersizi kısaca hocam. Değil mi?

Ortalama bir sistemin varsa oyun oyna. Ben de herşeye kızardım ama şimdi hırsımı GTA 5'deki NPC'lerden çıkarıyorum ve hiçbir şeyi umursamıyorum. Şaka değil eskiden külhanbeyi gibiydim şimdi hiçbir şeyi umursamaz oldum.

Geri
Yukarı