Çalışarak başarılı olma yalanı

mtrex222

Hectopat
Oyun geliştirmek için ne yapmam gerek diye iki üç yazı okudum, metafiziksel soyut tavsiyeler harici elle tutulur hiçbir tavsiye talimat bulamadım. Bilgi derya deniz gibi yolunu bulmak imkansız. Eğitimler, üniversiteler de 50 senelik eski müfredatlara sahipler, kısaca atıl kalmamızın nedeni tembellik şu bu değildir. Bilgi ve çalışmanın kendisidir.

Oyun geliştirmek için ne yapmam gerek diye iki üç yazı okudum, metafiziksel soyut tavsiyeler harici elle tutulur hiçbir tavsiye talimat bulamadım. Bilgi derya deniz gibi yolunu bulmak imkansız. Eğitimler, üniversiteler de 50 senelik eski müfredatlara sahipler, kısaca atıl kalmamızın nedeni tembellik şu bu değildir. Bilgi ve çalışmanın kendisidir.
Okumayıp milyoner olanlar aile desteğiyle geliyor oralara. Benim de hayallerim var yurtdışına kaçmak değil de ülkemi yerli kılmak ama bizimkilerin dertleri; üni diploması (millete hava atmak), askerden sonra direkt evlilik, çalışsın bi an önce kendi evini kursun, sabah 7' de kalkıp akşam 6' da bitecek hayatını yaşayamayacak bir işe girsin..

Yeni konular

Geri
Yukarı