Çalışmak mı okumak mı?

50 net TYT demişsiniz onu toparlamaya çalışsanız AYT kalacak. Gerçekten kendinizi vererek çalışırsanız bir yerlere girebilirsiniz diye düşünüyorum.
Sadece TYT ile mi? AYT tek başıma çalışabilir miyim bilmiyorum ama konular kolay olursa hallederim diye düşünüyorum.

TYT netlerim genellikle 45-50 civarı. Bu netlerde hiç çalışmadığım değerler.

Çalışmadan bunları yapıyorsan demeyeceğim aksine 12 olmana rağmen niye hala çalışmadın derslerine çok geç kalmışsın zaten bu saatten sonra çalışsan 2 yılın boşa gidecek 11'den başlaman lazımdı. Bence işe gir.

50 net TYT demişsiniz onu toparlamaya çalışsanız AYT kalacak. Gerçekten kendinizi vererek çalışırsanız bir yerlere girebilirsiniz diye düşünüyorum.

Pahalı ama eğitim kalitesi kişiden kişiye değişir. Lisedeki fizik öğretmeniz gördüğüm en iyi fizik öğretmeniydi. Saatlik 500 TL alıyor diye biliyorum.
Zaten bazı derslerde tek başıma da çalışabilirim. Mesela biyoloji. Matematikte kesin alacağım, diğer derslere de bakacağım.

Çalışmadan bunları yapıyorsan demeyeceğim aksine 12 olmana rağmen niye hala çalışmadın derslerine çok geç kalmışsın zaten bu saatten sonra çalışsan 2 yılın boşa gidecek 11'den başlaman lazımdı. Bence işe gir.
Normalde bu yaz kamp vardı okulda. Ama beni çok çok üzen ve benim bütün hayatımı mahveden bir olay yüzünden gidemedim.

Normalde bu yaz kamp vardı okulda. Ama beni çok çok üzen ve benim bütün hayatımı mahveden bir olay yüzünden gidemedim.

Zaten okula gidip çalışmayı önermiyorum bu yazdan önce çalışmadıysanda altyapın yok zor olur bence iş bulmaya bak sen sanayide çalışmanı öneririm şanzımancılar deli gibi kazanıyor dükkanıda kalfaya bırakıp gidiyor.

Geri
Yukarı