Call of Duty Modern Warfare 3 2023 hikaye modu: hayal kırıklığı

Başlıkta belirttiğim gibi oyunun ilk 1 saatini oynadım hiç güzel değil en azından benim gibi eski CoD oyunlarını oynamış biri olarak söylüyorum düşman yapay zekası kötü silah sesleri MW2'den daha kötü eski karakterler var. Hep yeni karakter 2 3 tane falan benim geldiğim yere kadar yani ben beğenmedim ama multiplayerdan umutluyum. Betadan keyif almıştım hikaye için alınmaz zaten 4 5 saat sürüyor regular zorlukta şu an oyun ön sipariş yapanlara erken erişimde grafikler bazı yerlerde iyi bazı yerlerde kötü her şey ultrada oynadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sledgehammer çuvallamış, kısa ve öz. Oyunda zombi modu hariç doğru düzgün yenilik bile yok, kopyala yapıştır yapılmış hep. Arayüzüne, ses efektlerine kadar önceki oyundan alınıp koyulmuş ve bunun üstüne tam bir oyun parası istiyorlar.

Şu oyunu 40 dolardan satışa sunsalar harbi eyvallah derdim de bu parayı sadece story modunu oynayacağım oyuna vermek üzüyor.

Open Combat denen rezalet görevlere rağmen oyun hala 4-5 saat sürüyorsa gerçekten yazık. Artık birinin bu CoD'a dur demesi gerek. Şahsen ben oyunu sevmedim zaten Twitter'dan spoiler da yemiştim. Olan 2800 Lirama oldu.

Sledgehammer çuvallamış, kısa ve öz. Oyunda zombi modu hariç doğru düzgün yenilik bile yok, kopyala yapıştır yapılmış hep. Arayüzüne, ses efektlerine kadar önceki oyundan alınıp koyulmuş ve bunun üstüne tam bir oyun parası istiyorlar.

Şu an izliyorum ve resmen arka planda ses olsun diye açtım şu an. Yazık oldu açıkçası.

Şu gizli ve hareketli operasyon modunu yapmak istemişler ancak, farklı kötü yanları var.

Senin Warzone veya CoD muhabbetini izleyince anladım.

Sledgehammer çuvallamış, kısa ve öz. Oyunda zombi modu hariç doğru düzgün yenilik bile yok, kopyala yapıştır yapılmış hep. Arayüzüne, seslendirmelerine, ses efektlerine kadar önceki oyundan alınıp koyulmuş ve bunun üstüne tam bir oyun parası istiyorlar.
Oyunun isminden kazanıyorlar zaten. Farklı bir isim ve yeni karakterlerle zor satarlardı. Bana göre en iyi hikayeli FPS serisi olan Modern Warfare’ın ismini lekelemekten başka bir şey yapmıyorlar.

Baştaki sahne Oyunun tam anlamıyla başadığı zaman içerisinde olsa iyi olurdu.

Ancak Hikayenin ana karatlerini kurtardığımız için, başa almaları bir yandan doğal.

Fan servis oyunundan ne bekliyorsunuz ki? Adamlar pazarlamayı "no russian" üzerinden yaptılar

Fan servis oyunundan ne bekliyorsunuz ki? Adamlar pazarlamayı "no russian" üzerinden yaptılar
Sırf Ghost sevildi diye 2. oyunda olan bomboş bir karakteri alıp üzerine hikaye yazdılar. Eski halinden eser yok.

En guzel hikaye modu call of duty 2'de ve modern warfare ilk 3 serisinde. Black ops da guzel aslinda. COD Ghost ve sonrasini hic merak edip indirmedim bile. :)

Zevkler-renkler ayrı konudur ama firmalar satışa bakıyorlar. Buna benzer bir konuyu Diablo 4 için görmüştüm. Oyunları satış rekoru seviyelerinde gezinirken aynen devam ederler.

Yeni konular

Geri
Yukarı