Çarşaflı çocuk kaçıran kadın olayı doğru mu?

Muhtemelen doğru, Bizim bina da annem bir komşuda konuşmuş, Bizim bur da ilçe de 1 tane çocuk kaçırılmış kadının anlattığı şu 'Siyah çarşaflı kapalı birisi kaçırıyor' Annem daha yeni böyle dedi ben de TikTok'dan görmüştüm olayı ne kadar doğru ne kadar yalan bilmiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ve hala da devam ediyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu kişi değilmiş yalanmış.

Son düzenleme:
Hadi Arap'ı anlarımda çarşaflı ne alaka kardeşim? Benim annemde çarşaf giyiyor. Bu Arap olduğu için değil Müslüman olduğu içindir.
Birazcık geç oldu ama çarşaf bir Arap geleneğidir. İslam ile uzaktan yakından alakası yoktur. Kuran'da "Kapkara çarşaf giyin." diye bir ayet bulamazsın.

Ahzab suresi 59. Ayet / Nur Suresi 31. Ayet. Daha başkada vardır da, neyse.

Türbanın da birçok farklı yorumlanışı var hangisinin doğru olduğunu nereden bileceğiz? Bir kısım A diyor diğer kısım B diyor. Kaldı ki saç neden kapanıyor? Cinsel organ bile değil.

Son düzenleme:
Anladığım kadarıyla siz İslam'ı başka bir şekilde yaşıyorsunuz arkadaşlar. Ya da yaşamıyorsunuz bu daha olası bir seçenek. İyi günler dilerim sizlere.

Çarşaf ı dinen bir yükümlülük olarak gören sen İslam'ı değil a*ap kültürünü yaşıyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı