Çarşaflı çocuk kaçıran kadın olayı doğru mu?

Ayrıca birine engel olmuş olalım derken çarşafı kast etmiştim.

O mesaj buraya ait değildi. Yazıştığım başka birine gidecekti. Farkına varıp düzelttim ama çoktan alıntılamışsınız. Birden fazla sekme/pencere açık olunca ara sıra hatlar karışabiliyor. Kusura bakmayın.

Yine de konu ile alakası yokken benim için çok da bir önem taşımadığınızı belirtmek isterim demeniz garibime gitmedi değil.

Çünkü mesajın sizinle alakası yok.

O mesaj buraya ait değildi. Yazıştığım başka birine gidecekti. Farkına varıp düzelttim ama çoktan alıntılamışsınız. Birden fazla sekme/pencere açık olunca ara sıra hatlar karışabiliyor. Kusura bakmayın.

Çünkü mesajın sizinle alakası yok.

Cevabı düzeltip yanlışlıkla bu konuya yazdığınız kısmı sildim. Sorun değil insanlık hali çok fazla pencere açık olunca insanın karıştırması normal.

Bu dedigin seyleri carsaf olmadan da tasirsin. Mesela pantolonun icine sokar gezersin. O zaman herkes sokakta donsuz gezmeye baslasin. Sonucta icinde ne tasidigini bilmiyorsun degil mi? Sacmaliga bak. Sanki her carsaf giyinen 10 kisiden 9'u yaninda kalasnikof ve katana ile dolaniyor.
Sana dediğin yerlerde silah taşımanın (avantajı yok da) ya da taşımamanın dezavantaj'larını anlatırdım da mu mantalite de birisiyle bu konuda tartışacak değilim.
Ne kadar rahat edersin bir tık düşün.
Bu düşünceyle bana bir daha cevap verme.

Müslüman karşıtı bir grup yalan bir olay çıkarıp Müslüman düşmanı insan sayısını artırıyor. Benim görüşüm. Saygılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı