Casper Excalibur G770 Nasıldır?

Kullanmışlar mı? Sadece derdi kötülemek. Kullanana sorman lazım. G770 laptop gayet iyi testlere bak. Monster'de kadar kötü değiller.(Monster'de çok şikayet var.)

Bunun gibi binlerce konu atayım mı sana? Casper övmeye devam et arkadaş 95 derecede ısı değerleri gördükten sonra parasını sen yollarsın.

"Kullanmışlar mı?" argümanı çok rezalet bir argüman haberiniz olsun. 2020'de bir şeyin iyi ve kötü olduğunu bilmemiz için illa kullanmamız gerekmez.

Bunun gibi binlerce konu atayım mı sana? Casper övmeye devam et arkadaş 95 derecede sıcaklık değerleri gördükten sonra parasını sen yollarsın.

"Kullanmışlar mı?" Argümanı çok rezalet bir argüman haberiniz olsun. 2020'de bir şeyin iyi ve kötü olduğunu bilmemiz için illa kullanmamız gerekmez.

Kötü bir şey argüman kullanmadım. Baktım konulara hala geçmişteki olayları takıntılar. Testlere bak istersen kaç dereceyi çalışıyor diye. Laptop ısınmıyor diğerler gibi. Ben illa G770 al demedim zorlamıyorum. Gitsin başka marka alabilir önerebilirsin.

G770 kullanıyorum ve forumlardaki çöp tabiri kullanan, önermeyen kişilerin bu cihazı kullanmadığı görülüyor, anlaşılıyor. Bu konuda da arkadaşımız Excalibur'u önermemesinin nedenini forumlardaki diğer konulara bağlıyorsa düşünün ki diğerleri de diğerlerinden esinleniyor. Bu ön yargının kırılması gerekiyor. Eğer arada fazla bir fark yoksa ve aynı özelliklerde MSI, ASUS varsa tabii ki bu markalara yönelebiliriz fakat Excalibur F/P olarak alınabilecek cihazlardan biridir. Arkadaşımızın da dediği gibi yıl olmuş 2020 hâlâ ısınma sorunu mu kalır? Monster önerilebilen bir yerde Excalibur neden kötüleniyor anlamıyorum. Tasarımlarının dışında aynı kefeye koyulabilecek cihazlar olduğunu düşünüyorum.

Geçmiş tecrübeler ve gereksiz önyargılarla bir sonuca varmamızın imkanı yok, 3 hafta önce cihazı aldım ve deneyimlerimi aktardığım konuyu inceleyebilirsiniz.

Geçmiş tecrübeler ve gereksiz önyargılarla bir sonuca varmamızın imkanı yok, 3 hafta önce cihazı aldım ve deneyimlerimi aktardığım konuyu inceleyebilirsiniz.
Bize uzun kullanımda oyun testleri lazım, senin yazdığın şeyleri biliyoruz zaten. Eğer çok ısınma sorunu yok diyorsan tavsiye edilebilir. Fakat senelerdir kendini düzeltememiş bir firmanın birden Excalibur serisi ile kendini düzeltebileceğini sanmıyorum.

Bize uzun kullanımda oyun testleri lazım, senin yazdığın şeyleri biliyoruz zaten. Eğer çok ısınma sorunu yok diyorsan tavsiye edilebilir. Fakat senelerdir kendini düzeltememiş bir firmanın birden Excalibur serisi ile kendini düzeltebileceğini sanmıyorum.
Uzun kullanımda oyun testlerini konuya ekleyeceğim yakında, muadilleri ile kıyaslandığında doğru konfigrasyonlarda ısınma problemi yok, ilk zaman şüphelenmiştim fakat bir kaç ayar yaptıktan sonra Monster Abra A5'ten daha iyi bir sıcaklık performansı alıyorum. Monster arkadaşımda var karşılaştırmalarda bir problem yaşamadım.

90 derecede kırmızı ışık çıkar tabi ki, soğutması nasıl başarılı olabilir ki? alanlar bin pişman.
1 aydır kullanıyorum cihazı yük altında 75 dereceyi geçtiğini görmedim işlemcinin ekran kartı ise 65 derecelerde.Casper cidden geçmişte kötü bir markaydı ancak excaliburla kendilerine geldiler.

Kötü bir şey argüman kullanmadım. Baktım konulara hala geçmişteki olayları takıntılar. Testlere bak istersen kaç dereceyi çalışıyor diye. Laptop ısınmıyor diğerler gibi. Ben illa G770 al demedim zorlamıyorum. Gitsin başka marka alabilir önerebilirsin.
Yıl olmuş 2020 evet ısınma sorunu yok fakat forumda insanlar bas bas bağırıyor casper pişmanlıktır diye gidip csgo oynarsan 75 dereceyi geçmez tabikide ama casper 100 liralık ekran kartını ve 80 liralik işlemciyi kullanip 5 liralik anakarta monte eden bir şirket monsterla karşılaştırılamaz bile monsterın teknik servisi mukemmel

Yıl olmuş 2020 evet ısınma sorunu yok fakat forumda insanlar bas bas bağırıyor Casper pişmanlıktır diye gidip CS:GO oynarsan 75 dereceyi geçmez tabii ki de ama Casper 100 liralık ekran kartını ve 80 liralik işlemciyi kullanip 5 liralik anakarta monte eden bir şirket Monster'la karşılaştırılamaz bile Monster'ın teknik servisi mukemmel

CS:GO demişsin ama Forza Horizon 4'ü Ultra'da kasmadan 75 derece sabit oynuyorum. Şu Casper kötülemeyi bırakın artık çok memnunum. Rahatlıkla alabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı