Casper Hakkındaki Trajikomik Yorumlar

agile.

Kilopat
Yer
Bayrampasa/Istanbul
Daha fazla  
Vatandaki yapılan bazı yorumları görünce şok geçiridim işte bazıları:
saçmalıklar.JPG

Son düzenleme:

Sevin Kayan

08.11.2013
Torunumun tavsiyesi üzerine aldım, torunum 9 yaşından beri bilgisayar ile uğraştığı için üretici firması Asus olan ve ekran kartı markası NVIDIA olan bir erkan kartının gerçekten iyi olduğunu ve verilen paranın hakkını veren gerek performans bakımından gerekse oyunlardaki görsellik bakımından hakkını veren bir ürün olduğunu söyledi torunum bende aldım ona ekran kartını torunum yaklaşık 15 tane online oyun oynayan birisi yaşı 19 kaliteli olan her şeyi bildiği için bilgisayarın iç donanımsal parçaları üzerine kendini geliştiren birisidir ve sizin sitenizde gördü direk bana dediki anane bu ekran kartına verdiğin paraya değer dedi zaten benim torunumda çok iyi anladığı için hiç düşünmeden gözüm kapalı aldım gayet çok iyi bir ekran kartıdır oyunlarda çok iyi performans sağlıyor torunum söyledi kendiside keyif alarak sorunsuz bir şekilde 3boyutlu oyun bile oynayabiliyor ekran kartının güzel özelliği ile yeni çıkan oyunları bile sıkıntısız takılmadan donma yaşamadan oynaya biliyor zaten ben hep torunum birlikte vatan bilgisayardan başka bir yerden bilgisayar parçası almayız.

Artıları3D özelliği 3boyutlu oyunları açabilmesi hemen hemen bütün yeni çıkan oyunları desteklemesi.EksileriBence bir eksik tarafı yok torunumda öyle düşünüyor.
[TBODY] [/TBODY]

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı