Casper Pişmanlıktır

• Konuyu başlatan 3503
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 34
  • Görüntüleme 14B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

3503

Kilopat
Geçen forumda dolaşıyodum Recep abi "Casper pişmanlıktır" demiş. Bence de öyle. Bu konuyu şu yüzden açtım. Casper kullananlar ve kullanmış olanlar şikayetlerini söylesinler de halkı Casper'a karşı bilinçlendirelim. Mesela ben 13 yaşındayım. 7 yaşında bana pc alındı. O zamandan beri Casper'ın abidik gubidik verdiği anakartı kullanıyorum. Tam anlamıyla rezalet. Mesela bir kasası var onun sayesinde dvd rw bozuldu. Niye ? Çünkü dvd rw nin önünde kapak var zorluyor. Sayesinde 50 TL gitti. Yasak ama bunu yapmalıyım. CASPER PİŞMANLIKTIR.

Casper marka bir bilgisayar kullanıyorum yaklaşık 7 senedir, son 2 senedir bu ekran kartı, ram, işlemci, hard disk gibi bileşenlerle ilgileniyorum bu yorumu yapmadan önce belirtmeliyim ki karşılastırdığım bileşenler 7 sene önceki bileşenlerin seviyesidir yani 7 sene önce bileşen seviyeleri ne kadarsa o seviyelerle bana verilen kasanın içinde ki bileşenleri karşılaştırdım. Sonuç ise Casper aldığı paranın yarısını bile zor hak ediyor, oyun oynamak zaten hayal, internet dışında zorlanmadan kullanacağınız programlar bir elin parmaklarını geçmez...

Hep diyorum ya bilmeyen arkadaşlarınıza PC toplatmayın diye. İşte o zamanlar bilmeyen ben, bilen de arkadaşım oluyordu. Arkadaşımı zan altında bırakmak istemedim ve Casper aldık...

Toplamda 5 senedir kullanıyorum. İlki TW7 abimindi. Şu an da TW8 kullanıyorum. Elbette pişmanlıktır. Alırken çok güzel geliyor insana. Aaa bak millet şu kadar daha çok para verdi ama benimkinin özellikleri çok daha yüksek. Ama 1 seneden sonra sıkıntılar çıkıyor ortaya. Çok şükür bu sene okul bitiyor da, işe girince güzel bir masaüstü toplayacam kendime sizlerin tavsiyeleriyle. :)

Toplamda 5 senedir kullanıyorum. İlki TW7 abimindi. Şu an da TW8 kullanıyorum. Elbette pişmanlıktır. Alırken çok güzel geliyor insana. Aaa bak millet şu kadar daha çok para verdi ama benimkinin özellikleri çok daha yüksek. Ama 1 seneden sonra sıkıntılar çıkıyor ortaya. Çok şükür bu sene okul bitiyor da, işe girince güzel bir masaüstü toplayacam kendime sizlerin tavsiyeleriyle. :)

Okul mu bitiyor? Moruk iki çocuk babası gibi resmin var :)

Kısa süre Casper marka Laptop kullandım sadece, kalitesi hakkında yorum yapamam ama çok ısınıyor. Masaüstü olarak Crea marka kullandım Casper bile yanında b.k yemiş. Crea'dan çok sağlam kazık yemiştim, PCkurdu ve Mert de benle aynı kazığı tatmış o da biliyor kalitesini ve gereksiz pahalı olduğunu... Crea ve Casperden çöp bile almam artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Casper alıyorlar genede. Boş verin para onların tercih onların. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı