Casper yeni Nirvana C800'ü çıkardı - i7'li ısıtıcı

Alacaklara duyurulmaktadır ! Et ve et ürünleri için en iyi pişirme aleti 2016 Olimpiyatları'nın galibi olan Casper bu sene de hiç boş durmamış gibi ! Ucuz ve en kaliteli (!) et ve et ürünü ısıtıcısı çıkardı ! O,o onun adı C800 i7'li ısıtıcı !

Nerede hani? Bilgisayarı alan birsürü kişi var şimdiden, hangisi mükemmel diyor?
Bu modeli satın alan 1 kişi gelsin ve o yorum yapsın burada bence. Belki bu laptopta iyi donanımlar kullandı ve sonuç iyi oldu. Bende eskiden Casper kullandım ama dediğiniz gibi evi ısıtıyor veya kestane pişirdim gibi bir ısınma yaşamadım. Evet diğer laptoplardan daha fazla ısınıyor olabilir. Ama bütün çıkardığı yada çıkaracağı bilgisayarlar öyle olacak diye bir şey yok. Şuanda Lenovo Y50 kullanıyorum. Bazen bu cihaz bile ısınıyor. Cihazı nasıl kullandığınıza bağlı bu. Çok yüklenirsen elbet ısınır. Yada havalandırma boşluğu kapanırsa filan. Bence bu konuda çok fazla yüklenilmiş Casper'a. Tamam bende sevmem Casper'ı ama herkes bilmeden kullanmadan fazlaca yorum yapmış.
Evde 2 tane Casper var ikisi de o kadar ısınıyor ki işlemci frekans düşürecek seviyeye geliyor hatta kapanıyor bile PC. Benim Kekspır bir nebze daha iyi hem GT 840M olması hem de kaliteli termal macun kullanmamdan dolayı ama kesinlikle çöp yani.
Casper kullandın ve memnun kalmadıysan sat iyi kötü bir fiyata ve başka marka bir bilgisayar al. Casper kötü diyorsun, hakaret ediyorsun, aşağılıyorsun ama evinizde 3 adet Casper marka bilgisayar varmış. Çöp ise neden 3 adet aldınız?

Benim kullandığım Casper modelini hatırlamıyorum ama yaklaşık 3 yıl önce metal kasa i3 işlemci 4 gb bellek olan bir model idi. Ve sattım onu. Bu arada Casper ile bir alakam yok. Markayı pek sevmem. Herhangi bir ortaklığım da yok.

Casper kullandın ve memnun kalmadıysan sat iyi kötü bir fiyata ve başka marka bir bilgisayar al. Casper kötü diyorsun, hakaret ediyorsun, aşağılıyorsun ama evinizde 3 adet Casper marka bilgisayar varmış. Çöp ise neden 3 adet aldınız?

Benim kullandığım Casper modelini hatırlamıyorum ama yaklaşık 3 yıl önce metal kasa i3 işlemci 4 gb bellek olan bir model idi. Ve sattım onu. Bu arada Casper ile bir alakam yok. Markayı pek sevmem. Herhangi bir ortaklığım da yok.
Öncelikle 2 tane. Okuma ya da sayma probleminiz var disleksi olabilirsiniz doktora gidin. İkinci olarak Technopat ile tanışınca bu PC'lerin ne kadar kötü olduğunu anladım. Ayrıca Casper çalışanı olduğunuzu bu kadar belli de etmeyin.

Öncelikle 2 tane. Okuma ya da sayma probleminiz var disleksi olabilirsiniz doktora gidin. İkinci olarak Technopat ile tanışınca bu PC'lerin ne kadar kötü olduğunu anladım. Ayrıca Casper çalışanı olduğunuzu bu kadar belli de etmeyin.
Şimdi hocam ben de 6 sene kullandım. Önceden ne kadar dandik olduğunu seziyordum ama bunu tam anlamıyla Technopat sayesinde anladım.

Bana o bilgisayarı babam aldı, kuzenime danışarak. O zaman 10 yaşındaydım. Şunun şurasında 1.5 - 2 senedir bilgisayardan anlıyorum. Ne zaman ki kendime güvendim, hemen Casper i çöpe atıp yeni bilgisayar aldım.

Yani insanları niye Casper aldın diye yargılayamazsın. Çoğumuz ya çaresizlikten yada anne - baba baskısından alıyor...

Şimdi hocam ben de 6 sene kullandım. Önceden ne kadar dandik olduğunu seziyordum ama bunu tam anlamıyla Technopat sayesinde anladım.

Bana o bilgisayarı babam aldı, kuzenime danışarak. O zaman 10 yaşındaydım. Şunun şurasında 1.5 - 2 senedir bilgisayardan anlıyorum. Ne zaman ki kendime güvendim, hemen Casper i çöpe atıp yeni bilgisayar aldım.

Yani insanları niye Casper aldın diye yargılayamazsın. Çoğumuz ya çaresizlikten yada anne - baba baskısından alıyor...
Ve satıcıya güvenerek.

Geri
Yukarı