CharmQuell hakkında ne düşünüyorsunuz?

Tabii yani herkes herkesi sevecek diye bir şey yok.
Videolarını izlemeden, sadece genele bakıp, kapak fotolarına bakıp kötü demek ön yargıdan başka bir şey değil sadece onu demek istedim.
Ben izledim. Discord videosu güzel, farkındalık olmuş, beğendim. Çocukları korumak önemlidir ama diğer denk geldiklerim iyi değildi.

Son zamanlarda çok fazla üstüne gidilen 21 yaşında birçok insandan kendini geliştirmiş yaşantısı 21 beyni ise 50 yaşındaki tecrübeli bir insana sahip bir beyni olduğunu düşmanına dahi açık ara prim vermek istemeyen insanlara köşeli şekilde iyi davranarak veya davranmayarak tamamen iyi niyetli kendi çapında iyi bir içerik üreticisi olduğunu düşünüyorum. Ve kendisini gerçekten şahsen çok seviyorum. Son zamanlarda yaşadığı talihsiz olaylar. Üstüne gidildiği karaktersiz insanların üstüne gitmesine rağmen bu kadar olgun ve mükemmel bir tavır sergilemesi gerçekten çok etkileyici. Bir depremzede olarak söylüyorum bunu çok kaliteli acısını içinde yaşayan yalnız kaldığında uzaklara dalıp ağlayan ama bunu insanlara yansıtıp prim denilmesinden çekinen bu kadar da düşünceli bir insan olduğunu düşünüyorum. Peki ya siz ne düşünüyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok nadir izlerim, başarılı ve hak ettiği değeri görmeyen biri bence fakat benim içerik zevkime uymuyor.

Eskiden Metin2 videolarını görürdüm şimdi her taşın altından çıkan bir eleman olmuş. Kimdir necidir bilmem tanımam ama 1 videosunu denk geldiğimde nefes almadan konuştuğunu gördüm oldukça rahatsız olmuştum. Hani bırak karşıdakinin konuşmasına fırsat tanımayı kendi konuşmasını bile bölerek konuşuyor.

Bunun dışında misal kendimi düşünüyorum. Depremde o derece yakınlarımı kaybedeceğim, video işleri ile uğraşacak durumda olamazdım. Dediğim gibi tanımıyorum elemanı belki niyeti iyidir ama garip geldi bana.

Yaptığı videoları beğeniyorum ama kafama bir şey takıldı, bu kanaldan önce videolar çekiyor muydu? Yabancı gelmiyor hiç. (Başkasıyla karıştırıyor olabilirim)

Eskiden Metin2 videolarını görürdüm şimdi her taşın altından çıkan bir eleman olmuş. Kimdir necidir bilmem tanımam ama 1 videosunu denk geldiğimde nefes almadan konuştuğunu gördüm oldukça rahatsız olmuştum. Hani bırak karşıdakinin konuşmasına fırsat tanımayı kendi konuşmasını bile bölerek konuşuyor.

Bunun dışında misal kendimi düşünüyorum. Depremde o derece yakınlarımı kaybedeceğim, video işleri ile uğraşacak durumda olamazdım. Dediğim gibi tanımıyorum elemanı belki niyeti iyidir ama garip geldi bana.
Cidden ben de merak ediyorum depremde o kadar yakın kaybedip video atmasını, demek sağlam bir psikolojisi var.

Rezalet videolar çekiyor. Nefret damgamı bastım.
Hocam sevmiyor olabilirsin ama nefret etmen biraz garip değil mi, sonuç olarak beter bir şey yapmıyor.

Cidden ben de merak ediyorum depremde o kadar yakın kaybedip video atmasını, demek sağlam bir psikolojisi var.

Ama bir yandan da para kazanıp kendine bakması da gerekiyorya. Biraz art niyet seziyorum yorumlarınızda arkadaşlar, video çekmese hayatını devam ettiremez sonuçta.

Ama bir yandan da para kazanıp kendine bakması da gerekiyorya. Biraz art niyet seziyorum yorumlarınızda arkadaşlar, video çekmese hayatını devam ettiremez sonuçta.
Yok ya art niyet değil ben sadece fikir belirttim, herkesin bünyesi farklıdır anlamında kimseye kinim veyahût nefretim yok. Yanlış anlaşıldıysam affola.

Charmquell tarzı beğendiğiniz bir kanal var mı?

Geri
Yukarı