Chrome Elektrik Kesintisi Sonrası Sorun

• Konuyu başlatan vazo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 1B

vazo

Hectopat
Arkadaşlar Chrome'i düzgün bir şekilde kullanıyordum, cumartesi günü tüm şehirde elektrik kesintisi oldu. O günden sonra Chrome'i açtıkça hata vermeye başladı. "Tercih dosyanız bozuk" hatası. Google Chrome'un verdiği çözümleri okudum, uyguladım. "Default" dosyasını "default yedek" olarak adlandırdım. Chrome'i tamamen silip yeniden yükledim. Kayıt defterini ve AppData'da bulunan Google verilerinide sildim, yeniden yükledim sonuç alamadım. Hard diskte ölü alan oluşmasına karşın HD Tune indirip taratmaya karar verdim. 500 GB'lık hard diskin 286 GB'ını tarattım. Hasarlı alan 0.0 % taramadan sonra hard diskte ölü alan olup olmadığına bakıp Chrome'i yeniden yükleyeceğim. Sizce sorun neden kaynaklanıyor? Evde iki tane bilgisayar var ikisinde de aynı sorun var. Aynı şehirde yaşadığımız kuzenime sordum ondada aynı sorun var. Yardımlarınızı ve çözüm önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Dostum inanırmısın aynı sorunu bende yaşadım ve şuraya konu açtım bi bak. Ama ben bütün alternatifleri denememe rağmen halen tercih dosyalarınız bozuk sorunu alıyorum. https://www.technopat.net/forum/mas...rcihleriniz-okunamiyor-hatasi.html#post247827 harddiskide taradım temiz çıktı ama aida64 ile harddiskte bir kaç yer kritik olarak görünüyor. Sorunu halen bulamadım.

2 kere tarama yaptım 2 sinde de sorun çıkmadı. Chrome çok hızlı ama bir o kadar da sorunlu bir tarayıcı.

Vazo chrome sil, yeni bilgisayar kullanıcısı aç onda chrome'u yükle.

En son çare onu yapacağım sanırım başka çözüm kalmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı