Chrome harici tarayıcı önerisi

Sizce?

• Firefox

Oy: 21 30,4%
  • Opera

Oy: 37 53,6%
  • Diğer

Oy: 11 15,9%

• Oy verenlerin toplamı
    69
Ben Chrome'u da Opera'yı da kullanıyorum. Opera daha güzel bence, Chrome yerine en iyi alternatif.
Aynen, şu an Chrome'dayım mesela. Hem Opera hem de Chrome yüklü. İkisini de kullanıyorum ben :D
Hocam Chrome'dan sonra gelen tarayıcı olarak dedim.
Benim de Chrom kullanmam gerekliyor çoğu zaman ama bahsettiğim sorun yüzünden çok zorluk yaşıyorum bu sıralar. İlk mesajda konunun linkini vermiştim bakabilirsiniz siz de. Safari ise maalesef Explorer tarzı:) Bitirdi beni:)

İkisini de kurdum (Opera ve Firefox) şu an deneme aşamasındayım bakalım. Şu an Firefox üzerindeyim. Aynı anda hem Adblocks hem uBlock kurulu. Bakalım çakışacaklar mı:) Günlük olarak uzun kullanım deneyimi yapmaya çalışacağım.

uBlock sanki biraz daha başarılı gibi. Daha çok reklam yakaladı diğerine göre.

Firefox ile anlaşamıyorum. Wikipedia gibi sitelere erişmek için Opera kullanıyorum. Lise dönemimde de uzun dönem onu kullandım. Daha sonra ne oldu da Chrome kullanıcısı oldum onu bilemiyorum ancak şu anda pek çok kişi gibi browser denildiğinde akla Chrome geliyor ve onu kullanıyorum.

Daha sonra ne oldu da Chrome kullanıcısı oldum onu bilemiyorum
Chrome, tam milletin Explorer'dan illallah ettiği dönemde çıktı piyasaya. Adamlar uyanık. Direk girdikleri gibi domine ettiler. E tabi eski ve güncel olduğu için kimse başkasını deneme tenezzülün de bile bulunmadı. Bu yüzden piyasanın neredeyse tamamına hakimler.

İkisini de kurdum (Opera ve Firefox) şu an deneme aşamasındayım bakalım. Şu an Firefox üzerindeyim. Aynı anda hem Adblocks hem uBlock kurulu. Bakalım çakışacaklar mı:) Günlük olarak uzun kullanım deneyimi yapmaya çalışacağım.

uBlock sanki biraz daha başarılı gibi. Daha çok reklam yakaladı diğerine göre.
uBlock yerine uBlock Origin kullanmak daha mantıklıdır.

Ayrıca 2 tane Adblock uzantısı çakışır, uBlock Origin ayarlarından hazır filtre listelerini kendiniz ayarlayabilirsiniz ve reklam engelleyicisini daha efektif hale getirebilirsiniz.

Geri
Yukarı