Chrome harici tarayıcı önerisi

Sizce?

• Firefox

Oy: 21 30,4%
  • Opera

Oy: 37 53,6%
  • Diğer

Oy: 11 15,9%

• Oy verenlerin toplamı
    69
İkisini aynı anda kullanıyorum ben. Size kalmış. uBlock bana da daha iyi geliyor.

Screenshot_5.png

Diğer bir sorum da VPN, ayarlardan devamlı açık kalsın mı yoksa ihtiyaç olunca mı açayım? Çünkü uyarı veriyor internet hızınızı ve kalitenizi etkileyebilir diye.

Aynen ikisi de kalsın:)

Şimdi bu Opera neden parolaları kaydetmiyor? Yukarıda uyarı çıkıyor, kaydet diyorum ama tekrar giriş yaptığımda kayıtlı değil hiçbir şey. Sebebi nedir?

Ayrıca her Opera açılışında bana "opera safe storage" için kişisel bilgilerinize erişmek istiyor uyarısı veriyor. Bunu nasıl kapatacağım? Hiçbir özel verime erişmesin kendi işine baksın istiyorum:)

Stabil olmadığını söylüyor kendi sitesinde de. Sanırım tasarım aşamasında hala. Denerim olmazsa ama uzun vadeli ise kullanmak isterim.

Bu kadar Opera kullanıcısı olduğunu bilmiyordum gerçekten şaşırdım:) Fakat Opera diyenlerin neden profilinde Chrome kullanıyor logosu var:) Yani şu an Opera ile yazmıyorsunuz sanırım.

Bir de son sürüm olan Firefox bilgisi olanlar var mı? Yani nedir ne aşamada güzel mi vs.?

:) Ayrıntıyı iyi Yakalamışsınız ben yıllardır Opera Kullanıyorum Kullanma Sebebim özelleştirmeleri hızlı başlatı, kenar çubuğu, Favori Düzenleme işlevselliği. Velhasıl düzenli olmayı seviyorsanız Opera tam size göre vs.... Kullanışlı geliyor hızlı bir tarayıcı değil karanlık moduda yok tarayıcının.

Chromecast desteği var Kendi VPN'si var Chrome eklentilerini kurmak için Install Chrome Extensions eklentisini kurmak gerek vs... tavsiye olunur ama hız beklemeyin. İşlevsellik var.

Şimdi bir soru, özellikle Opera kullanıcılarına. Firefox şimdilik güzel gibi. Opera'da bu eklentileri nereden temin ediyoruz. Yani market gibi kısmı nerede? Adblocker gibi eklentileri edinmek için. Hatta varsa tavsiye ettiğiniz başka eklentiler onları da yazarsanız sevinirim tabi.

Merhbalar Operanın hem kendi eklenti mağazası var; Opera eklentileri, hem de Install Chrome Extensions kurunca chrome eklentileride çalışıyor.

Ve ayrıca karanlık mod için eklenti kurulmalı: Dark Mode

Son düzenleyen: Moderatör:
tavsiye olunur ama hız beklemeyin. işlevsellik var
Açıkçası bir süredir aktif olarak Opera tarayıcıyı kullanıyorum. Güzel beğendim diyebilirim. Hız olarak da güzel açıkçası. Sanırım son güncellemesi onu bir adım ileriye götürmüş diyebiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı