Chrome harici tarayıcı önerisi

Sizce?

• Firefox

Oy: 21 30,4%
  • Opera

Oy: 37 53,6%
  • Diğer

Oy: 11 15,9%

• Oy verenlerin toplamı
    69
Makaleler
7
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Havacılık Sektörü
Profil Kapağı
1522248089
Chrome ile yaşadığım sorunlardan ötürü maalesef kullanamıyorum. Tekrar açıklayıp karıştırmak istemiyorum konuyu. İlgili konunun linkini aşağıya bırakıyorum. Çözebilecek varsa minnettar olurum. Çünkü Chrome bana çok lazımdı. Apple kullandığım için Safari'ye mecbur kaldım şu an maalesef.

Chrome ile Sosyal'e Giriş Sorunu

Kullandığınız ve kesinlikle tavsiye ederim dediğiniz tarayıcı önerebilir misiniz acaba? Adblocker gibi reklam engelleyici desteklemesi benim için önemli. Ayrıca Chrome gibi karanlık tema uygulayabiliyorsam da süper olur. Çünkü geceleri okumam gerekenler oluyor. Gözleri yoruyor beyaz arka plan malum. Herkese iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun yıllardır Opera kullanıyorum ben gayet memnunum. Açıkçası Google Chrome bu kadar nasıl popüler oldu anlamış değilim. İlk çıktığı zaman bayağı sorunları vardı çalışan sitede hata verirdi, yükleyemezdi, açmazdı.

Firefox Nightly'i beğenmiştim ben. Bir göz atmanızı tavsiye ederim.
Stabil olmadığını söylüyor kendi sitesinde de. Sanırım tasarım aşamasında hala. Denerim olmazsa ama uzun vadeli ise kullanmak isterim.
Uzun yıllardır Opera kullanıyorum ben gayet memnunum.
Kesinlikle Opera diğerleri bana hoş gelmiyor.
Bu kadar Opera kullanıcısı olduğunu bilmiyordum gerçekten şaşırdım:) Fakat Opera diyenlerin neden profilinde Chrome kullanıyor logosu var:) Yani şu an Opera ile yazmıyorsunuz sanırım.

Bir de son sürüm olan Firefox bilgisi olanlar var mı? Yani nedir ne aşamada güzel mi vs.?

Stabil olmadığını söylüyor kendi sitesinde de. Sanırım tasarım aşamasında hala. Denerim olmazsa ama uzun vadeli ise kullanmak isterim.

Bu kadar Opera kullanıcısı olduğunu bilmiyordum gerçekten şaşırdım:) Fakat Opera diyenlerin neden profilinde Chrome kullanıyor logosu var:) Yani şu an Opera ile yazmıyorsunuz sanırım.

Bir de son sürüm olan Firefox bilgisi olanlar var mı? Yani nedir ne aşamada güzel mi vs.?
Hocam Chrome'dan sonra gelen tarayıcı olarak dedim. Ben mobilden giriyorum. Mobideki Opera berbat.

Nightly hala geliştirmesi devam eden bir browser ancak büyük ölçüde problemlerini giderdiler. En büyük artısı gpu'nun belleğinden de faydalanması. Sadece işlemci üzerinden çalışmıyor. Bu da performansını arttırıyor. Ancak oyun oynarken bir yandan alt+tab ile webde gezinmeyi seviyorsanız bu biraz dezavantaj haline geliyor.

Aynen, şu an Chrome'dayım mesela. Hem Opera hem de Chrome yüklü. İkisini de kullanıyorum ben :D

Geri
Yukarı