Cimer'e şikayet edilen küfür

Kardeşim koskoca Cimer'i şu velet oyunlarında'ki veletlerin ettiği küfürler için rahatsız etmeyin.

Cimerin ilgilendiğini sanıyordum fakat yukarıda da bir arkadaşın belirttiği gibi ilgilenmiyormuş öğrenmiş oldum.

Cidden sıkıntılarınız var. Kafaya taktığın şeye bak. Ayrıca yaşının tutmadığı bir oyun oynuyorsun.

Küfürden hoşlanan bir insan değilim, sizin geniş olmanız herkesin sizin gibi olabileceği anlamına gelmiyor maalesef.

Olay oyun boyutunda farklı sosyal medyada çok farklı işliyor. Oyunlardaki anonim kişileri bulmak çok daha zor, ama sosyal medyada çok çok daha kolay onun için uğraşacaklarını sanmam .

Ben CS:GO oynuyordum ve karşı takımdan biri bana çok aşırı küfürler savurdu, hile olduğumu düşünerek. Bende seni şikayet edeceğim dedim yazdım akıllanması için fakat daha da ağır küfürler etti annenin fotoğrafı şu sitede hayırlı olsun tarzında. Bende o anın verdiği sinirle SS'ler ile bilrlikte cimere şikayet ettim, normalde muteler geçerim. Ama ben 18 yaşını doldurmadım ve annem ve babam şu an mecburi olarak yurtdışına gitti. Aranıza bilen varsa konu nereye uzar sadece merak ediyorum. Bunu yazan bir çocuk fakat IP adresin elimde deyip böyle küfürler etmesi ciddi sıkıntıları olduğu anlamına geliyor.

Dostum emin ol sana küfür eden kişi hayatsız, terbiyesiz, aciz, yıkık bir insandır uğraşmaya bile değmez bunun ile ilgili bir anım bile var.

Ben CS:GO oynuyordum ve karşı takımdan biri bana çok aşırı küfürler savurdu, hile olduğumu düşünerek. Bende seni şikayet edeceğim dedim yazdım akıllanması için fakat daha da ağır küfürler etti annenin fotoğrafı şu sitede hayırlı olsun tarzında. Bende o anın verdiği sinirle SS'ler ile bilrlikte cimere şikayet ettim, normalde muteler geçerim. Ama ben 18 yaşını doldurmadım ve annem ve babam şu an mecburi olarak yurtdışına gitti. Aranıza bilen varsa konu nereye uzar sadece merak ediyorum. Bunu yazan bir çocuk fakat IP adresin elimde deyip böyle küfürler etmesi ciddi sıkıntıları olduğu anlamına geliyor.

Boş yere avukatla uğraşıcaksın avukatı geçtim sürekli savcılığa git gel değmez bence.

Hepinize cevaplarınızdan dolayı teşekkür ederim. O çocuğun öyle olduğunun farkındayım fakat evde annesi veya babası onu aslan oğlum diye seviyor ve bu çocuk ileride böyle davrana davrana, yoldan geçen kızlara laf atıp taciz etmeye bile kalkışır. Belki abartıyorsun diyebilirsiniz fakat ettiği küfür direkt benim şahsıma değil, senin kız kardeşinin bilmem ne fotoğrafları elimde tarzında olduğu için şikayet etme ihtiyacı duydum fakat bu kadar uğraşamayacağım maalesef. Bu küfürler zaten beni hiç sinirlendirmez hatta iyi oynayıp, bana hile deyip küfür edince mutlu dahil olurum. Fakat belirttiğim gibi toplumumuzda böyle kanı bozuk insanlar yetiştirildikçe bu cinayetler bitmez.

Merhabalar
Yaklaşık 4 ay önce beni de bir numaradan arayıp şahsıma hakaret dolusu küfürler yiyerek telefonu kapatan bir şahsı CİMER üzerinden şikayet ettim. Geçen ay dosya şehrimin Cumhuriyet Başsavcılığına dosya gitmiş hala incelenme aşamasında muhtemelen ilgili şahsa ulaşılıp uyarı yapılıp serbest bırakılır. Şuan ceza verilebileceğini düşünmüyorum artık ne yazık ki edilen hakaretleri hafife alıyorlar.
Sonuç ne oldu ya?

@00Teoman00
Bu konuyla ilgili başlığınızı yeni okudum. Bir benzeri benim başıma geldi taraf farklı olacak şekilde. Bir şey çıkıyor mu?

Açıkçası ben uğraşamadım ama direkt benim şahsıma edilmiş bir küfür olmadığından dolayı büyük ihtimal ceza almayabilirdi. Ben bana küfür ettiğini biliyorum fakat all chatden yazıldığı için ben ona söylemedim diyerek kurtulurdu büyük ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı