CİMER'e şikayet edilmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben Atatürk'ün bazı yaptıklarını seviyorum bazı yaptıklarını sevmiyorum ve sevmediğim özelliklerinin Instagram'da bir postun altına yazdım ve bir adam CİMER'e şikayet ettim yazdı. CİMER ceza vb uygulayabilir mi?

Ortada hakaret vb. şeyler yoksa uygulamaz bence.

Ben Atatürk'ün bazı yaptıklarını seviyorum bazı yaptıklarını sevmiyorum ve sevmediğim özelliklerinin Instagram'da bir postun altına yazdım ve bir adam CİMER'e şikayet ettim yazdı. CİMER ceza vb uygulayabilir mi?

Hakaret, küfür, kötü yönelim yok ise bir şey olmaz üstadım. 🤷‍♂️

Pek sanmam, muhtemelen sana şaka yapmıştır. Bu CİMER olayı meem haline geldi, yine de hakaret küfür vb. ettiysen ceza alabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Normalde yapmamalı bir kişiyi sevmek zorunda değilsin hakaret yoksa bir sorun olmaz.

Etrafta Atatürk'e şehitlere küfür eden var. Arkadaşlarımdan çoğu şikayet etti hiçbir şey olmadı. Yani başınıza bir iş gelmesinin olanağı az.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben burada konu açtım, Discordda millet Türk askerine, Atatürk'e ve dini değerlere küfür ediyorlar diye. Şikayet ettim, hiç bir halt olmadı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı