Cinsel Yönelim Testi

Şahsen ben bir köpeği şey edemem o yüzden bilemedim.
Adam haklı... Bunu anlamak çok zor değil insan aklı olan bir varlıktır ve yaptıklarını bilinçli olarak yapar. Zaten bizi bu dünyada diğer varlıklardan ayırt eden yegane özellikler bilinç ve akıldır. Hatta günümüzde bilince sahip hayvanlar görünce şaşırıyoruz -örneğin bir maymunun isteyerek ateş yakıp ısınması gibi- çünkü normalde doğada bunu göremezsin. Ayı sırtı kaşınır gider ağaca sırtını kaşır ama bunu bilinçli yapmaz, yapması gerektiği için yapar. İnsan olalım...

İlk baştaki seçeneği yanlış işaretlemişim olana bak.
1643672536408.png

Küçük İskenderin varoluş sancısı çekmesi, sonra da eliyle çekmesiyle alakası yok yani o işin.
Söylediğin hiç benim söylediğime uymuyor.
Ben başka bir şeyden bahsediyorum.
Kitap okuyan insanlar bilinçlenir, bilinçlenen insan da hayatta seksten daha önemli şeyler olduğunu anlar.
Manuel takılmayla ne ilgisi var? İskender'in sex hayatını nerden biliyorsun?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Şu saatte hiç bu konulara girecek enerjim yoktu ama siz istediniz! İnsan dediğiniz şey şempanzenin zeki halinden başka bir şey değil. Yiyoruz, içiyoruz, boşaltıyoruz, boşalıyoruz, çocuk yapıyoruz, ölüyoruz. Hayvanlardan farkımız ve sizin matah bulduğunuz yanımızsa doğayı her geçen gün daha da mahvediyor bu da bizim sonumuzu getirecek. Ortalama 100 IQ'su olan insan kalkmış kendini bir şey zannediyor. Hiçbirimizin evrende bir anlamı yok. Kendi akvaryumumuzda ölmeyi bekliyoruz. Biz doğanın emrinde çalışıyoruz, her isteğimiz doğanın kurallarına göre işliyor. Yalnız olduğunuzda bile bir süre sonra istemezseniz de kötü hissetmenizin sebebi evrimseldir. Cinselliğin, yemeğin, koşmanın, sohbetin bu kadar zevkli olmasının ve bizi hayata bağlamasının sebebi aslında doğanın çarklarında sorun çıkarmamamız içindir.
Tartışmaya girmeyeceğim bu senin görüşün saygı duyarım, ayrıca ben o cevabı genel olarak vermiştim size özel değildi. Böyle anlaşıldıysa ve gece size rahatsızlık verdiyse özür dilerim. İyi forumlar saygılar...

Yeni konular

Geri
Yukarı