Cinsellik ihtiyacını karşılayamamak

Redditde de açılıyor bu konular ve yaş ortalaması olarak farklı da değil genelleme yapmaya gerek yok ozguvenli adamlar işi goturubiliyorsa illaki var yani yapan. Bunun dışında bu konunun acılma sebepleri arasında cinsel eğitimsizlik de yok hiv kaptım tarzı bir konu olsa nedeni olabilirdi.
İnatla anlamak istemiyorsun.

''Cinsellik yaşayan ufak bir kesimden ol'' diyorsun ama ''Neden ülkede sadece ufak bir kesim cinsellik yaşayabiliyor?'' diye sormuyorsun. Ben de diyorum ki ülkede ufak bir kesimin cinsellik yaşaması baskıcı ve kuralcı bir toplum olmamızdan kaynaklanıyor.

Sorunu görmezden gelme.

İnatla anlamak istemiyorsun.

''Cinsellik yaşayan ufak bir kesimden ol'' diyorsun ama ''Neden ülkede sadece ufak bir kesim cinsellik yaşayabiliyor?'' diye sormuyorsun. Ben de diyorum ki ülkede ufak bir kesimin cinsellik yaşaması baskıcı ve kuralcı bir toplum olmamızdan kaynaklanıyor.

Sorunu görmezden gelme.
Konu aç tartisalim çok dağılacak konu yoksa. Benim dediğim toplum bitikse bile sen bitik olmak zorunda değilsin bunu anlatıyorum bahanelerin ardına saklanmaya gerek yok bizim ülkede yapan var mı var sende yapabilirsin demek ki yapan varsa.

Kanka vücut geliştir vücut. Bas!
Bulmak zor değil ama ne aradığını bilmen lazım.
Eğer amacın cinsellikse kızları yedirip, içirip gezdireceğine. Bu işi yapacak bir paralı asker tutabilirsin.
Türkiye'de cinsellik diye bir şey yok hocam. Sevgili olursunuz ama ilerisi çok ama çok zor.
Bir kızla tanışıp konuşmak zaten zor değil. Sen kıza yazarsın konuşursunuz, sonra o da sana yazarsa oradan yürürsün zor değil. Ama dulavcisi31 nicki ile Instagram'da millete ateş atan dayılardan olmayın.

Kanka vücut geliştir vücut. Bas!
Bulmak zor değil ama ne aradığını bilmen lazım.
Eğer amacın cinsellikse kızları yedirip, içirip gezdireceğine. Bu işi yapacak bir paralı asker tutabilirsin.
Türkiye'de cinsellik diye bir şey yok hocam. Sevgili olursunuz ama ilerisi çok ama çok zor.
Bir kızla tanışıp konuşmak zaten zor değil. Sen kıza yazarsın konuşursunuz, sonra o da sana yazarsa oradan yürürsün zor değil. Ama dulavcisi31 nicki ile Instagram'da millete ateş atan dayılardan olmayın.
O zaman kaçıp gideceğim bu ülkeden.

@AidenPearce bunun dışı bu konuları çok sorgulayıp takmanın da bir şey değiştireceğini düşünmüyorum. Evet ülkede muhazakar bir kesjm var ama sayıları gittikçe azalıyor.

Adam haklı, spor yapmak kendinize saygınızı da arttırır. Vücut yapıp sadece onunla insanları etkilemek kişiliklerin uymasından ne kadar iyidir bilmem ama.
Kişiliklerin uyması diye bir şey olduğunu zannetmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı