Cinsiyetsiz WC fikri ama daha mantıklı gibi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu ülkede tecavüzcüsü sapığı kol geziyor. Ortak tuvaletlerde tecavüz ederler o kadınlara bu namussuz, yüzsüz, karaktersiz pislikler. Ondan sonra takım elbise giyerler veya rızası vardı derler serbest kalırlar, veya ''O saatte ne işi varmış ortak tuvalette'' felan derler klasik senaryo anlayacağınız.

@ZortX sen benim ne demek istediğimi anlamadın galiba dostum. Ben diyorum ki sen başlıkta "mantıklı" yazmışsın fakat ilk yazdığın mesajın son cümlesinde "Ben de böyle bir şey istemiyorum." demişsin. Buradaki iki ifade apaçık çelişiyor.
Dostum ben başlıktaki "mantıklı" şeyini diğer konuya göre daha mantıklı geldiği için yazdım. Yani zaten bence de çok mantıklı hele hele Türkiye'de mantıksız bi şey ama hem aklında olan fikri paylaşmak hem de diğer konuya göre daha mantıklı bi şey yazmak isteyince ortaya bu çıktı. Açıkçası bana kalırsa bütün erkekler tuvaletlerini iki katına çıkarsınlar benim için sorun kalmaz. Ben de çok meraklı değilim kızlarla aynı lavaboya girmek. Neyse umarım demek istediğimi anlamışsındır. Ki zaten diğer yazdıklarımı da okursan anlayacaksındır.

@Akerfeldt dediğim gibi Türkiye için hiç iyi bir fikir değil ama belki gelişmiş toplumlarda, bölgelerde kullanılabilecek bir olay gibi geldi bana, ki zamanla yavaş yavaş olsa bile lavaboların benim dediğim yöne doğru kayacağını düşünüyorum, insanlar zamanla ona da ayak uyduracak diğer şeylere ayak uydurdukları gibi.

Diğer konuya göre gelecek tepkileri merak ettim, görünüşe göre daha iyi tepkiler aldım ve konu artık Technopat'ın tozlu raflarına gömülüp gitmeye hazır. Gelecek olan tepkilerin farklılığını da ölçmek istedim çünkü adamın tepki almasının nedeni lavabodan daha çok modernlik anlayışı gibiydi, ki yok lavaboya da baya fazla tepki geliyormuş.

Son düzenleme:
Bu ülkede tecavüzcüsü sapığı kol geziyor. Ortak tuvaletlerde tecavüz ederler o kadınlara bu namussuz, yüzsüz, karaktersiz pislikler. Ondan sonra takım elbise giyerler veya rızası vardı derler serbest kalırlar, veya ''O saatte ne işi varmış ortak tuvalette'' felan derler klasik senaryo anlayacağınız.
Ön kapıdan sokup arka kapıdan çıkarmak :)

Technopat kitlesinin ne kadar toksik hale geldiğinin göstergesidir bu konu :D Konu dışı bölümüne yazılan yazı adamın neresine batıyorsa artık değerli zamanını konu sahibini yermeye harcıyor.

Hijyenik olacağını düşünmüyorum.

Arap kültürünü sahiplenen bir millet ortak tuvaleti kabul etmez. Açılsa bile ben şahsen kadın olsam o tuvalete girmem tecavüz mü edileceğim yoksa biri mi dikizleyecek diye çok korkarım ki bunlardan biri mutlaka olur. Olmasa bile büyük ihtimal arkamdan yollu diye laf ederlerdi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı