Cinsiyetsiz WC'ler cinsiyetsiz bir toplum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya şu kafadan çıkın artık gelişmiş modern bir toplum kadinlarla erkeklerin beraber kullandigi bir WC ile olmaz. Bu da modern yobazlik herhalde. Adi ustunde WC mahrem bir alan. Belki kadin erkeklerin gormesini istemediği bir şey yapcak. Üstünü duzeltip degistircek. Cok modernsiniz ya bir de bu fikri kadinlara soralım.

Ben hicbir kadinin modernizim sacmaligi için bunu kabul edecegine inanmıyorum. Hepinizin annesi, kız kardeşleri ve sevgilisi var. Gidin sorun. Anne sen WC'deyken iceri 5 adam girse ne hissedersin, diye sorun.

Son düzenleme:
Kullanınca ne oluyor ? Bizim tepeören çay ocağında wc'ler cinsiyetsiz, hiçbir şekilde sapıklık olmuyor. Aynı wc ye girip çıkıyoruz. Hayır yani kadın olunca neden ekstradan uzak duruyorsun ki ?

Ateist olduğum için benim için normal. Kutuplaşmalar müslüman ve ortadoğu zihniyetlerinden beklenir

Lezbiyen ve gay'ler aynı tuvalete mi girecek ? O zaman hetero erkek ve kadınlar da aynı tuvaleti kullansın. Çelişkili ifadeler kullanıyorsun

Risk sadece karşı cins için mi geçerli ? Ona bakarsan hemcinsler birbirini wc'lerde bıçaklıyor öldürüyor o zaman kabin kabin wc koysunlar. Ben neden risk altına gireyim ? Ayırca eşcinseller de var onlar neden bizimle aynı wc ye giriyor ?
Sapıklık olarak düşünüp yazmadım o yorumu. Kimsenin namus bekçiliği bana düşmez. Kadınlardan hoşlanmıyorum, bu hem cinsel hem normal olarak. Aynı ortamda da bulunmak istemem şahsen.

Cinsiyetsiz tuvaletlerin olmasını istemem fakat bunun en büyük sebebi kabin tuvaletinde ped görmek istemeyişim (bugün Kayseri Park AVM'deki sinema salonunun çöpünde gördüm, erkeğim ve tuvaletten çıkınca da kontrol ettim doğru yere girmişim, erkek onunla ne yapabilir halen kafam almıyor) ve erkek veya kız fark etmeksizin tuvaletleri pis kullanıyor olmamız (bir de pisuvar mevzusu var fakat oldum olalı tiksinti duyarım pisuvardan).

Cinsiyetsiz tuvaletlerin olmasını istemem fakat bunun en büyük sebebi kabin tuvaletinde ped görmek istemeyişim (bugün Kayseri Park AVM'deki sinema salonunun çöpünde gördüm, erkeğim ve tuvaletten çıkınca da kontrol ettim doğru yere girmişim, erkek onunla ne yapabilir halen kafam almıyor) ve erkek veya kız fark etmeksizin tuvaletleri pis kullanıyor olmamız (bir de pisuvar mevzusu var fakat oldum olalı tiksinti duyarım pisuvardan).
İşte bu yüzden AVM tuvaletlerini kullanmıyorum. Kayseri Forumda da sadece 1 kez kullanmışımdır. Hiç hijyenik değil.

Cinsim erkek, karşı cinslerle aynı tuvaleti kullanmaktan rahatsızlık duyardım.

Dinin gereğinden fazla ön planda tutulduğu bir ülkede zor olur dostum dediğin şey. Farklı bir bakış açısıyla bakmışsın konuya, o şekilde bakınca mantık çerçevesinde bir şeyler çıkıyor ama şahsi olarak katılmıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı