Cinsiyetsiz WC'ler cinsiyetsiz bir toplum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1111.jpg

Sen sanırım ''Maskülizm'' tabanlı kişilerdensin. Ben erkeğim. Bana göre kızlar veya kadınlar erkeklerden daha duygusal, daha temiz bir bakış açısıyla insanlara bakarlar. Benim her gördüğüm erkek kızlara cinsel gözle bakıyor. Tabiki tüm erkekleri kapsamıyor bu dediğim. Ama çok kişiyle tanıştım, tanıdım. Erkekler çok farklı bir yapıya sahip. Kadınlarda bu durumu çok nadir görürsün. Yaratılış yapısına göre erkek ile kadın arasında çok fark var. Senin dediğine gelirsek. Bu olay olursa toplumda ahlak denen bir şey kalmaz. Zaten ahlak yok. Emin ol hayal edemediğin daha beter şeyler olur.

Damacana'ya yapılan iş tecavüz olmuyor, damacana cansız bir nesne.
Konu benim için burada biter. Madem bunu savunuyorsun, damaca ile mutluluk diliyorum sana.

Özgürlük, eşitlik ve adaleti sağlarsan o zaman toplum cinsiyetsizleşir. Senin fantezilerini millete dayatıp, kendini haklı göstermeye çalışırsan, damacanayı sana çok güzel hediye ederler.

Göz ardı etmek için en güzel örneksin 🙂

Sen sanırım ''Maskülizm'' tabanlı kişilerdensin. Ben erkeğim. Bana göre kızlar veya kadınlar erkeklerden daha duygusal, daha temiz bir bakış açısıyla insanlara bakarlar. Benim her gördüğüm erkek kızlara cinsel gözle bakıyor. Tabiki tüm erkekleri kapsamıyor bu dediğim. Ama çok kişiyle tanıştım, tanıdım. Erkekler çok farklı bir yapıya sahip. Kadınlarda bu durumu çok nadir görürsün. Yaratılış yapısına göre erkek ile kadın arasında çok fark var. Senin dediğine gelirsek. Bu olay olursa toplumda ahlak denen bir şey kalmaz. Zaten ahlak yok. Emin ol hayal edemediğin daha beter şeyler olur.
20 Yıldır çaycılık yapan çay ocağı sahibi demiş ki;
"Hiç bir şekilde sapıklık olmuyor."
:D Allahım şimdi kafayı yiyeceğim, harbiden çok güldüm ya.
Screenshot_5.png

Ya beyler bu konuyu tartışmak bile saçma ülkede o kadar çok kendini bilmez abazan var ki. Bu durum söz konusu bile olamaz, yolda yürürken bir kız görüp laf atan mı dersin otobüslerde metrolarda taciz eden mi dersin, ne ararsan var ülkede.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lezbiyen ve gay'ler aynı tuvalete mi girecek ? O zaman hetero erkek ve kadınlar da aynı tuvaleti kullansın. Çelişkili ifadeler kullanıyorsun

:D :D :D
Lezbiyen ve gayler birbirleri ile duygusal olarak etkileşime girmediği için aynı tuvalete girmelerinde sakınca olmamalı çünkü kadın ve erkek ayrıştırması gibi bir durum söz konusu değil yani bunun nesi çelişkili?

İyiki öyle bir şey yok. Girdiğim tuvalette kadın olursa rahatsız olurum. Aynı şey karşı cins içinde geçerli, onların da pek isteyeceğini sanmıyorum.

Kardeşim çay ocağı ne alaka onu anlamadım :) sen Avrupa gibi olalım istiyorsunda burası müslüman ülke onlarda her şey serbest rahatlar ülke inançları çok farklı ha şuda var onlar müslüman değil ama bizim ülkede yaşanan pislikler onlarda daha çok az yaşanıyor bu tartışılır :)

Değil, medeniyet beraber yaşamaktır. O zaman kadınlarla aynı otobüse de binme aynı asansörle de çıkma sonu nereye kadar?

Sen medeniyet ne demek çok yanlış anlamışsın. Batı'nın her yaptığına özenme saçmalığından kurtulun artık. Batı'nın toplumu ile bizim toplumumuz bir değil. Bizim kültürümüz ahlâkî yapımız onlar kadar uçuk kaçık ve geniş değil. Şahsen ben kendi ailemi veya ilerde eşim olursa unisex bir tuvalete götürmem ve buna müsade de etmem. O kadar geniş biri vs değilim. Bırakın artık bu yanlış batı özentiliğini yeter!

Konu sahibinin yazdıklarını okuduktan sonra, insanlıktan utandım. Şu hale bak, aynı tuvalet sorun olmazmış. Yok efendim 20 yıldır çaycılık yapan adam böyle bir şikayet görmemiş.. Ulan zaten kadınlar nasıl şikayet etsin? Ülkede yüzlerce kadını öldüren, erkek milleti değil mi? Hiç mi düşünemiyorsun, eğer kadın şikayet ederse. Şikayet edilen kişi bela olmaz mı? Bu kadar cahillik olmaz.. Bir de utanmadan Ateist'im diyorsun, Namık Kemal'in güzel bir sözü vardır :) Ateist birisi olarak, inanışıma laf attıramazsın. Ateist'lik ne önce sen onu araştır sonra gel burada tartışalım. Ayrıca Ateist'likte aklına gelen her şeyi yapamazsın. Gerçekten haline acıdım, oyun konunda da aynıydın. Umarım en yakın zamanda bir Psikiyatrist'e görünürsün.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı