Cips yiyerek kilo alınır mı?

Alırsınız. Her 7000 kalori 1 kiloya tekabül ediyor. Ek olarak sadece cips yemek pahalı ve çok sağlıksız bir yöntem, önermem. Onun yerine kas hacmi kazanma ile birlikte kilo almayı seçebilirsiniz.
Bu 7.000 kalori 1 kg'dır saçmalığını kim çıkardı? 1 kg yağ ile 1 kg proteinden aynı kalori çıkar mı sence?

Evde oturarak kilo alamazsın. Spor ile destekleyip spordan sonra pilav, tavuk yanına salata ye. Biraz da sabırla olacak iş.

1.85 boyunda 57 kiloyum. Diyetisyenin verdiği listede ki ürünlerin kalorisini topladığımda 2500 civarı oluyor. 2 gündür uyuyorum. Cips ile günlük 1 tane yiyerek 500 kalori daha eklemek hızlı kilo aldırır diye düşünüyordum.

Bu 7.000 kalori 1 kg'dır saçmalığını kim çıkardı? 1 kg yağ ile 1 kg proteinden aynı kalori çıkar mı sence?
Aynen ya internette mevcut saçma bilgi. Ben sporla gün de tartıda 400-450 gram gittiğini görüyordum. Lakin bir gün de 7.000 kalori harcamadım.
1.85 boyunda 57 kiloyum. Diyetisyenin verdiği listede ki ürünlerin kalorisini topladığımda 2500 civarı oluyor. 2 gündür uyuyorum. Cips ile günlük 1 tane yiyerek 500 kalori daha eklemek hızlı kilo aldırır diye düşünüyordum.
Ondan sonra belinde simit denilen yerler de yağlar birikir. Ergenlik dönemin de olduğun için gögüslerde, göbekte yağ birikir. Ondan sonra onları vermek için uğraşırsın.

Hocam spora da gittim yaklaşık 6 ay falan tavuk, pilav, makarna bunları düzenli bir şekilde yedim. Ancak oda nafile 1 2 kilo alabildim 6 ayda.

Sizin anladığınız yiyip spor yapmak değil, hayvan gibi yiyip spor yapıp, spor yaptıktan sonra hayvan gibi yemeniz lazım, hayvan kelimesi için özür dilerim, örnek vermek gerekise 1.92 boyunda 120 kiloyum, kollarım 47cm. Bunu uygulayarak yaptım.

Sizin anladığınız yiyip spor yapmak değil, hayvan gibi yiyip spor yapıp, spor yaptıktan sonra hayvan gibi yemeniz lazım, hayvan kelimesi için özür dilerim, örnek vermek gerekise 1.92 boyunda 120 kiloyum, kollarım 47cm. Bunu uygulayarak yaptım.

Sorun yok. Bende spordan sonra yedim zaten :) Kahvaltılarda yulaf süt bunları karıştırdım spor salonundaki hocanın tavsiyeleri ile. Spordan sonra makarna, tavuk göğsü falan yedim. Şuan tavuk ve makarnadan tiksinecek dereceye geldim :D :D spordan sonra sürekli bunları yediğim için sıkıldı vücut galiba.

Geri
Yukarı