Çizik CD'yi Düzeltme

Furkan Üner

Hectopat
Yer
İstanbul/Başakşehir
Daha fazla  
Arkadaşımdan Steam hesabını ve Ghosts oyununun CD'sini aldım. İnternetten de indirebilirim fakat şu andan oyunu CD'den yüklerken bir sorun oldu. İlk CD'yi yüklerken bir sorun olmadı. 2. CD'yi takın uyarısı geldi ve taktım fakat kabul etmedi. Çıkarıp baktığımda CD baya çizikti. Bunu nasıl düzeltebilirim. Macun, kolonya vs. tavsiye edenler oldu ama en iyisi nedir?

Arkadaşımdan Steam hesabını ve Ghosts oyununun CD'sini aldım. İnternetten de indirebilirim fakat şu andan oyunu CD'den yüklerken bir sorun oldu. İlk CD'yi yüklerken bir sorun olmadı. 2. CD'yi takın uyarısı geldi ve taktım fakat kabul etmedi. Çıkarıp baktığımda CD baya çizikti. Bunu nasıl düzeltebilirim. Macun, kolonya vs. tavsiye edenler oldu ama en iyisi nedir?

Gaza gelip macun kullanan arkadaşlarım çok iyi sonuçlar elde etmemişti :). Kolonya eskiden kullanırdım ama çok da etkili olduğunu söyleyemem. Benim bildiğim kesin bir çözüme ulaştıracak şey yok çizik DVD için :)

Çözümü yok. Geç olmadan değiştirin.

Ben genelde ilk başta kolonya sürerim sonra silerim işe yaramazsa diş macunundan biraz sürerim CD'ye sonra onu ıslak mendil ile her tarafa yayarım sonra onu suya tuttuğum zaman hiç sorun kalmıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı