Çok büyük hayal kırıklığı: Cyberpunk 2077

@getthisdone7 sizin yeni çıkan hikayeli oyunlardan pek haberiniz yok sanırım.

@getthisdone7 hocam tahmin ettiğim gibi oldu açıkcası. Single oyunların amacı yüksek FPS değil zaten yanlışım varsa düzeltin, kolay kolay 144 FPS'de alamazsınız yüksek ayarlarda.

Bir tek baştaki Tutorial kısmı aşırı uzun olmuş. Onun haricinde iyi. Ha bir de, karakter özelleştirme kısmına katılıyorum, Skyrim daha iyi bundan. Vuruş hassasiyetini pek bilemem. Bir de, göçebe olarak oynadıysanız oyunun başındaki araba çok kayıyor ama ondan sonrakiler iyiydi.

Yıl 2020 olmuş 144ü gören bir göz asla dayanamıyor hocam. Bu kanıtlanmış yani. Kime sorarsan sor.
Kim kanıtlamış? 🤣

144 Hz monitör var, sabit 30 FPS oynuyorum oyunu. Mis gibi de zevk alıyorum. Aha bu da kanıtlanmış. Kime sorarsan sor.

Maalesef çok abartılmış bir oyun. Daha ilk bölümden anlaşılıyor. Diğer konulardaki eksiklerine girmiyorum bile. Bu oyun bırak tüm zamanların en iyi rol yapma oyunlarından biri olmayı yılın oyunu zor olur. Bu oyunu bir de Red Dead Redemption 2 gibi bir baş yapıtla kıyaslamaya çalışanlar vardı.

Maalesef çok abartılmış bir oyun. Daha ilk bölümden anlaşılıyor. Diğer konulardaki eksiklerine girmiyorum bile. Bu oyun bırak tüm zamanların en iyi rol yapma oyunlarından biri olmayı yılın oyunu zor olur. Bu oyunu bir de Red Dead Redemption 2 gibi bir baş yapıtla kıyaslamaya çalışanlar vardı.
Düşüncene saygı duyuyorum ama asla katılmıyorum.
Ayrıca ilk bölümden anlaşılan nedir acaba söyleyebilir misiniz?Ney abartılmış?

Geri
Yukarı