Çok büyük hayal kırıklığı: Cyberpunk 2077

CS 1.6'dan hallice dedi ya la. FIFA'nın karakter ekranı daha iyiymiş, karakter yüzleri çok kötüymüş ahahahaha dediğim gibi bazı insanların gerçekten topu küçükken CD projekt ofisine kaçmış oyunu oynamasak inanacaz ya hahahah :)

FIFA'nın karakter ekranı bundan binlerce kat daha iyi. Yazdığımın bu kısmını alıntı yaptım zaten. Kesinlikle katılıyorum. 15 çeşit saçma sapan burun var. FIFA'da burnunun nereye yamulacağını 20 farklı şekilde bile ayarlıyorsun. Fanboyluk sadece size değil, bizlere de zarar veriyor.
Hocam bunlar oyunu bile oynamamışlardır. Nedense bizim ülkemizde böyle bir güruh var. Her şeyi gömen memnun olmayan sevdiği oyun firmasına rakip firmaların oyunlarını Vatan savunur gibi gömen. Ya bayağı güldüm bu incelemeye doğru olan tek şey optimizasyon sıkıntısı onun haricindekilerin alayı yalan ya 9. saatteyim daha doğru düzgün bug bile görmedim :) yaşları da genelde 15-16'yı geçmiyor zaten.

Birader yaşım 24. Senden daha büyüğümdür eminim ki. Ayrıca bu ülkede böyle bir güruh dediğiniz tamamen sizsiniz. Yabancı firmaları taparcasına savunuyorsunuz. Eleştiri yapamiyorsunuz. Sizin malum kesimden hiçbir farkınız yok!

Ki zaten Half-Life 3'ü bekleyenlerin yarısı Half-Life 1 bile oynamamış normieler sırf insanlar istiyor diye HL3 diye tutturuyorlar çıksa bile oynamazlar.

Sürü psikolojisi işte hocam. Her oyunda var bu. Şimdi RDR 2'yi oynamayanlar bile RDR 3 için hypelanacak 2. oyun başarılı olduğu için. Bunu her oyun için görebilirsiniz. Kendi fikirleri yok böyle insanların. Sadece sürü olarak ilerleyebiliyorlar. Cyberpunk artık buna en iyi örnek. Kimse oyunun çapını bile bilmeden çok konuşuldu diye oyunu bekliyorlar bir de tabii oyunda con vik var diye :D. Kime hitap ediyor ondan bile haberleri yok.

FIFA'nın karakter ekranı bundan binlerce kat daha iyi. Yazdığımın bu kısmını alıntı yaptım zaten. Kesinlikle katılıyorum. 15 çeşit saçma sapan burun var. FIFA'da burnunun nereye yamulacağını 20 farklı şekilde bile ayarlıyorsun. Fanboyluk sadece size değil, bizlere de zarar veriyor.

Ahahahahahahah sana iyi günler diliyorum :) ona bakarsan bethesda oyunlarında yüzlerce farklı şekilde karakter tasarlayabiliyorsun ne kadarı oyuncunun içine siniyor orası malum. Senin gibi birisiyle daha fazla zamanımı harcayamam. Sen yalancı birinin tekisin çünkü :)

Oyun güzel. Ben gerçekten çok sevdim. Bence sizin sorununuz oyun için çok fazla beklentiye girmeniz. Dünyanın en iyi oyunun çıktığını düşünelim. Sizin beklentiniz çok fazla ise dünyanın en iyi oyunu bile sizi tatmin edemez. Bir hata bile sizi oyundan soğutur çünkü çok fazla beklentiniz vardır. Ben çok fazla beklentiye girmedim benim için gayet güzel bir oyun.

Sürü psikolojisi işte hocam. Her oyunda var bu. Şimdi RDR 2'yi oynamayanlar bile RDR 3 için hypelanacak 2. oyun başarılı olduğu için. Bunu her oyun için görebilirsiniz. Kendi fikirleri yok böyle insanların. Sadece sürü olarak ilerleyebiliyorlar. Cyberpunk artık buna en iyi örnek. Kimse oyunun çapını bile bilmeden çok konuşuldu diye oyunu bekliyorlar bir de tabii oyunda con vik var diye :D. Kime hitap ediyor ondan bile haberleri yok.

Haklısın dostum. Ama şöyle insanlar da var daha oyunu oynamadan gömüyorlar. Mesele bir arkadaş daha oyun çıkmadan Çöp dedi. Öyle haberleri falan da takip eden bir tip değil. Neden daha çıkmamış bir oyunu gömüyorsun dediğimde de adı çok saçma dedi dudağı bükülerek.

Haklısın dostum. Ama şöyle insanlar da var daha oyunu oynamadan gömüyorlar. Mesele bir arkadaş daha oyun çıkmadan çöp dedi. Öyle haberleri falan da takip eden bir tip değil. Neden daha çıkmamış bir oyunu gömüyorsun dediğimde de adı çok saçma dedi dudağı bükülerek.

Hocam ben ne insanlar gördüm. Oyunda çok fazla konuşma var deyip gömen insanlar. Rol yapma oyununda tabii ki konuşmalar çok olacak.

Araba sürüşü nasıl berbat oluyor? Videolarda bile 'enfes' gözüküyor. GTA VI'cıların şu oyuna çamur atmalarını da anlamıyorum.
Kesinlikle katılıyorum. GTA5 neredeyse en sevdiğim oyun ama onda bile bu şekilde değil. En azından süspansiyon var:D

Kesinlikle katılıyorum. Eğer oyuna sövme amacıyla oyuna girip oynarsanız tabi zevk alamazsınız.
Oyun gayet güzel.

Bak hala 8 yıl diyor kardeşim oyun 8 yıldır yapılmıyor. Tahmin edeyim oyunu oynamadın bile.
Oynayacağım update bekliyorum. 2080 li adamlar leş demiş optimizasyona. Girip 50 fps mi oynayayım? 100ve üzeri almadıkça hayal.

Haklısın dostum. Ama şöyle insanlar da var daha oyunu oynamadan gömüyorlar. Mesele bir arkadaş daha oyun çıkmadan çöp dedi. Öyle haberleri falan da takip eden bir tip değil. Neden daha çıkmamış bir oyunu gömüyorsun dediğimde de adı çok saçma dedi dudağı bükülerek.

İşte bazıları da oyun fazla konuşuluyor ama onu etkilemedi diye gömüyolar. Bu da test sürü psikolojisi gibi bir şey. Zaten genel olarak bu oyun hakkında yorum yapanşarın çoğu da ya ölümüne savunuyordu ya da ölümüne gömüyordu. Adam akıllı objektif yaklaşan yok oyuna.

Hayal kırıklığına uğrayanlar bu oyunu GTA 6 gözüyle bekleyen insanlardır. Zamanında bunu da demiştim, şaşırmadım. Diyalog, ortam falan beni cezbetti. Ortama boğuk diyenler de varmış:D Onlara 'Cyberpunk' evrenini araştırmalarını tavsiye ederim.

Geri
Yukarı