Çok büyük hayal kırıklığı: Cyberpunk 2077

Abi oyunun size yıllardır gösterip veremediği ne var şu an? Ne vaat etti de yerine getirmedi? Ben onu anlayamıyorum :D Yani siz fanboyun onun bunun lafıylamı oyunu beklediniz, oynadınız? Ne oynayacağını bilerek giren adam için bu oyun gerçekten harika bir oyun. Tek sorunu şu anlık optimizasyonu.

Ben bu oyuna balon, çöp, leş gibi laflar edenlere hidayet ve akıl dileyip konudan uzaklaşıyorum. Mümkünse siz oyun oynamayın he illa oynayacaksanız da lütfen eleştirilerinizi kendinize saklayın bayağı komik oluyorsunuz :)

Bu arada şunu söyleyeyim ne yazık ki sistemim olmadığı için oyunu kendim deneyimleyemedim. Ve Cyberpunk 2077'i ölümüne savunan ya da gömenlerden değilim. Ama şu bir gerçek ki bu hayatta Pizza dışında hiçbir şey mükemmel değildir. Ben oyunu delisiye savunanlardan ya da gömenlerden değilim. Çünkü ikisi de saçma ve gereksiz. Önyargılı olmayın. İsteyen istediğini sever ya da sevmez. İyi akşamlar.

Ben FPS kameradan dolayı ısınamadım oynamadım videosunu izledim sadece. Oyunu oynayınca ve aşık baktığım araba içinden sürüş yapınca beğenip beğenmediğime karar vereceğim :D.

Pazarlama taktikleri yanlıştı. Bence şu an sadece optimizasyonu çözecek güncelleme yayınsalar oyun tamam. Zaten oyun GTA değil. Deus Ex'in daha açık dünyalı olan versiyonu.

Hocam insanların anlaması gerekiyordu bence bu oyunun GTA 6 olmadığını. Oyun çıkmadan herkes bu bir rol yapma oyunu diye söylediler.
RPG oyununda bol bol konuşma olacak zaten :D. Bunlar ne bekliyordu ki?

Hocam bu gözler şu yazıları gördü ya. Oyunda aksiyon odaklı veya gizlilik odaklı gitme seçeneği var. Bence bu çok kafa karıştırıcı deyip oyunu kötülediler. Bu olay RPG oyunun amacıdır zaten.

Geri
Yukarı