Çok çirkinim

Kral relax ol. Dünyada 4 milyar tane kadın var. 4 milyardan illa ki bi' sevenin çıkacaktır. Kaslarını geliştir ve fit kal. Eline mesleğini al. Babanı da polise şikayet et. Aile içi şiddet büyümeden sonlandırın. Evde bireyler birbirine saygı duymalı ve sevmeli. Kavga veya üstünlük olmamalıdır. Herkes sorumluluk bilincinde olup ona göre hareketlerini şekillendirmelidir. Babanızın yaptığı davranış çok yanlış. Hem size kötü örnek oluyor hem de size karşı olan güven duygunuzunu zedeliyor. Zaten babanızı örnek almamalısınız. İnancınız şu yönde olmalı: ''Ben daha saygılı, sevgili ve sorumluluk bilincinde ahlaklı bir birey olacağım.'' Böyle düşünerek kendinizi motive edebilirsiniz. Kitap okumak, oyun oynamak ve arkadaşlarınızla takılmak kötü düşüncelerden, moral bozucu şeylerden sizi uzak tutacaktır.

Yazdığın yazıları okudum ve şu yorumu yapayım;
Allah sana kolaylıklar ve başarılar versin. Her zaman iyi için çalış asla pes etme. Yukarıda yazdığım gibi 4 milyar tane kadın var Dünyada. Allah'a: ''Allah'ım en hayırlısını, en güzelini ve en ahlaklısını nasip eyle'' diye dua et. Ümidini yitirme.

Son olarak şunu yazayım. Sen çirkin değilsin. Konuştuğun kızlar ukala ve sen reddedilince çirkin olduğun hissine kapılıyorsun. İnşallah polis olursun. Başarılar dilerim. 🌹

Neye göre çirkinsin? Tanrı herkese farklı bir güzellik vermiştir. Ya da şöyle diyeyim; herkes kendine has bir güzellikle, güzelliklerle doğmuştur. Hiç kimse birbirini beğenmek zorunda değil. Ayrıca birinin çok yakışıklı bulduğu bir erkek, başka birine göre sıradan olabilir. Şu an seni kimse beğenmedi diye üzülüyorsan hata yapıyorsun. En nihayetinde sende bulacaksın kendine bir eş. Senin şu an üzülmen gereken şey baban. Eğer hala içkiyi bırakmadıysa, bırakmasını söyle. Gerekirse bırakmasına yardımcı ol.
Yanlış şeylere üzülüyorsun.
Düzenleme: Babanın durumu ciddiymiş. Eğer ailene zarar verme gibi bir ihtimali varsa doğrudan polise gidin.

Neye göre çirkinsin? Tanrı herkese farklı bir güzellik vermiştir. Ya da şöyle diyeyim; herkes kendine has bir güzellikle, güzelliklerle doğmuştur. Hiç kimse birbirini beğenmek zorunda değil. Ayrıca birinin çok yakışıklı bulduğu bir erkek, başka birine göre sıradan olabilir. Şu an seni kimse beğenmedi diye üzülüyorsan hata yapıyorsun. En nihayetinde sende bulacaksın kendine bir eş. Senin şu an üzülmen gereken şey baban. Eğer hala içkiyi bırakmadıysa, bırakmasını söyle. Gerekirse bırakmasına yardımcı ol.
Yanlış şeylere üzülüyorsun.
Doğru diyorsun ama burnum çok büyük, sokakta bile çirkinliğime bakıp iğreniyorlar benden, hala bir kızın elini bile tutmadım. Çok koyuyor.

Daha çok iyi bir vücudum yok.
Vücut yap en kısa sürede. kendine çeki düzen ver ve parfüm kullan mutlaka. hiç birimiz çirkin değilizdir dostum. sadece biraz özen göstermek işi tamamlar sana güveniyorum. (;
Daha çok iyi bir vücudum yok, bir kızın bana yazması, ilgilenmesi imkansız gibi geliyor.
Ben boşunamı vücut yapıyorum. hem sağlık hemde kızlar kaslı erkeklere karşı koyamaz. hiç kimsenin sana laf söylemesine takma onlar seni kıskanırsa seni üzmeye çalışır.

Doğru diyorsun ama burnum çok büyük, sokakta bile çirkinliğime bakıp iğreniyorlar benden, hala bir kızın elini bile tutmadım. Çok koyuyor.
Başkalarının özelliklerinden iğrenip, dalga geçen kızlar acaba kendilerini ne zannediyorlar? Bu havalarını görenler tanrının asil kızları zannedecekler. Yazık.
Bunun gibilerle sevgili olacağına hiç olma daha iyi.

Başkalarının özelliklerinden iğrenip, dalga geçen kızlar acaba kendilerini ne zannediyorlar? Bu havalarını görenler tanrının asil kızları zannedecekler. Yazık.
Bunun gibilerle sevgili olacağına hiç olma daha iyi.
Bütün kızlar böyle, orta tipli bir adam bile çok basit güzel bir kız yapabiliyor kendine. Çirkin adamın hiç şansı yok.

Geri
Yukarı