Çok çirkinim

Eroniga

Yoctopat
Küçüklüğümden beri aynaya bakmaktan utanırım. Saçımı tararken bile aynayı biraz yukarılara koyuyorum yüzüm değil de sadece saçım gözüksün diye. Sanki başka bir insan modeliymişim gibi bir tipim var. Herkes birbirine benzerken ben sanki öyle değilim gibi. Zaten bu yüzden hiç arkadaşım olmadı. Okul hayatında hep dışlandım. Kız arkadaş hiç olmadı zaten 😞

Kilomu boyumu merak edenler için; kilom 40, boyum 167.

40 kilo biraz az değil mi hocam o boy için. Konuya gelecek olursak ben asosyalliğinizin nedeninin insanları kendinizden üstün gördüğünüz için konuşmaya utandığınızı düşünüyorum yaş önemli bir faktör tabii onu da belirtirseniz yardımcı olabiliriz.

Küçüklüğümden beri aynaya bakmaktan utanırım. Saçımı tararken bile aynayı biraz yukarılara koyuyorum yüzüm değil de sadece saçım gözüksün diye. Sanki başka bir insan modeliymişim gibi bir tipim var. Herkes birbirine benzerken ben sanki öyle değilim gibi. Zaten bu yüzden hiç arkadaşım olmadı. Okul hayatında hep dışlandım. Kız arkadaş hiç olmadı zaten 😞

Yaş kac?
Bir de tipimden dolayı arkadasım olmadı diyorsunuz bununla tipin elakası yok.
Yasınız haliba kücük cünkü kilonuz boyla bayağı farklı kilo alırsanız daha iyi olacagını düsünüyorum şu anda kilo olarak iskelete benziyorsunuzdur.

Yaşım 19, biliyorum yaşıma göre çok kötü durumdayım 😞

Biraz yemeğe verin kendinizi en azından 50 kilo civarı olsanız yeterli olur onun dışındaki sorunların çözümü sizsiniz kendinize güvenmeniz insanları da yüceltmemeniz lazım siz insansanız onlarda insan kim mükemmelki sizin mükemmel olmamanız bir eksiklik olsun.

19 yas 40 kilo cok az en azindan birazdaha kilo alirsaniz tipiniz toparlayabilir. Konu troll olabilir.

Hocam her insan güzeldir. Yeni nesil kızlarda tipten çok paraya bakıyor zaten. Boşverin arkadaş, aşk, meşk işlerini. Okulunuza ve geleceğinize odaklanın. Herşey olacağına varır.

Yeni konular

Geri
Yukarı