Çok çirkinim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adam çirkinim diye konu açmış neyini yargılayabiliriz sence? Sosyal'de bu iş böyle olur konulara bakarsan görürsün. Fotoğraf atılır, insanlar dürüstçe yorum yapar.
Bu yazdığınızı göz önünde bulundurarak söylüyorum yazdığınız cümle herhangi bir akıllı robotun soracağı sorudan farksız. Biraz olsun empati kurmanın ne olduğunu biliyorsanız ne demek istediğimi anlarsınız.

Hocam çünkü allah'ın her yarattığı kul güzel veya yakışıklı değildir.

Nasıl yani? Ben bunu arkadaşa birazda olsa motivasyon olması için yazdım. Sizin görüşünüze saygı duyarım ama beğenmedim atmanız biraz absürt geldi.

Nasıl yani? Ben bunu arkadaşa biraz da olsa motivasyon olması için yazdım. Sizin görüşünüze saygı duyarım ama beğenmedim atmanız biraz absürt geldi.

Yanlış olduğunu düşündüğüm için beğenmedim attım. Çirkin insanlar da olabiliyor güzel insanlar varken.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu icimi rahatlatmak icin açtım beni anlayacak dostum yok. Cok çirkinim burnum kemerli yüzüm asimetrik saçlarım kötü hep 2.plan oldum. Kızlar hep bana birilerini ayarlattirdi hep arkadaşları oldum ailem dışında kimse sevmiyor beni. Motive kaynağım kalmadi ne yapabilirim?
Çirkin değilsin. Kendini çirkin olarak görürsen zaten 1-0 geride başlarsın. Ben ne adamlar gördüm senden benden çirkin ama yanındaki sevgilisine bakıyorsun tas gibi. Adam ağzı laf yaptığı için heryerde seviliyor. Sende biraz konuşursan kendine güvenirsen ve birazda kendine bakarsan emin ol kims sana çirkin demeyecektir.

Yapcak bir şey yok çirkinsen çirkinsindir ama karizma ayrı bir şey. Kız tavlamak önce çeneye sonra paraya bakar. Benim en tipsiz ve şişman arkadaşım en çok kız arkadaşı olan arkadaşımdı. Baya bi yakışıklımız vardı ama hız konusunda ona yaklaşamazdı. Hatta 10'da 1'i bile olamaz kız sayısını düşündüğümüzde.😃

Hocam yaşınız kaç? Eğer 12-15 ise zaten o zamanlarda ergenlik falan çirkin bulmanız normal. Büyüyünce sakal tip falan gelir.

Boş ver bende çirkinim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Karizmatik, karakteristik ol. Bunlar erkeklerde güzellikten daha önemli.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı