Çok huzursuz hissediyorum

Hala neden huzursuzlandığınızı söylemediniz fakat dediğim gibi sizi huzursuz eden şeylere karşı çözümler üretin.

Arkadaşlar 15 yaşındayım ve çok huzursuz hissediyorum. bu hissiyat sanki göğsümün ortasında bir boşluk hissi gibi. kimi zaman düzeliyor kimi zaman hep huzursuz hissediyorum. genelde oyun oynarım dışarı çok çıkmam ama içine kapanık biriside değilim okulda arkadaşlarım var sanalda da arkadaşlarım var ama derslerim pek de iyi değil ama elimden geleni yapmaya çalışıyorum. fakat artık neredeyse hiçbir şeyden zevk almıyorum anime vs dizi izlemek dışında ama bazen çok huzursuz hissediyorum bundan nasıl kurtulabilirim?
Kendini geliştirmeyi dene! Mesela spor yaparak vücut yaparsan insana piskolojik olarak iyi geliyor. Sadece spor da değil. Kendini geliştirecek şeyler yap. İnan bana dediklerimi yaparsan hem hayatta başarılı olursun hemde piskolojin düzelir. Huzurlu ve rahat olursun.

Hayatına reset at, yani yaşam tarzını değiştir bilgisayar kapat, anime izlemeyi bırak dışarı çık arkadaşlarınla vakit geçir farklı hobiler edin, spora başla kısaca yaşam tarzını değiştir bu şartlarda mutlu olman bir mucize zaten.

@nikama Huzursuzluğunuzun nedenini bulmalısınız önce, ülkenin gidişatı ile alakası var mı?

Dışarı çıkın. Sahilde falan açık havada içinizi boşaltın. Ben de bizzat öyle yaptım

Anime izleyen insanlar hep aynı psikolojide oluyor. Animeyle alakalı bu sorun tecrübeye sabit anime izlemek yerine Minecraft'ta Survival dünyası acıp orayı geliştirebilirsin. En azından uğraşacak bir işin çıkar.
hahaha ben de bir tek minecraft beni rahatlatıyor zannediyodum. Adam

Geri
Yukarı