Çok kötü CS:GO oynuyorum

Xarain

Centipat
Öncelikle herkese merhaba CS:GO'yu uzun zamandır oynuyorum ama şu şekilde hesap değiştirerek yani oyuna başlıyorum bırakıyorum ve bir süre sonra tekrar farklı hesapla oyuna başlıyorum ama bu sefer bırakmaya pek niyetim yok ama oyunu çok kötü oynuyorum smoke mapleri, aim mapleri, croshair mapleri falan. İndirdim antrenman yaptım ama hala iyi oynayamıyorum. Hem taktik verip hem de öğrenci olduğum için bana ders de çalışabileceğim bir program yapabilir misiniz sadece taktik verseniz de olur.
Şimdiden teşekkür ediyorum iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
En iyisi e-spor maçlarını izlemek bence. Oyuncuların durumlara göre kararlarını, aimlerini, bomba tekniklerini vb. izleyerek öğrenebilirsin. Ders çalışıyorum izlemeye çok vaktim yok diyorsan, gece geç yattığını varsayarak söylüyorum, Youtube'dan maç tekrarlarını falan izleyebilirsin.

Öncelikle herkese merhaba CS:GO'yu uzun zamandır oynuyorum ama şu şekilde hesap değiştirerek yani oyuna başlıyorum bırakıyorum ve bir süre sonra tekrar farklı hesapla oyuna başlıyorum ama bu sefer bırakmaya pek niyetim yok ama oyunu çok kötü oynuyorum smoke mapleri, aim mapleri, croshair mapleri falan. İndirdim antrenman yaptım ama hala iyi oynayamıyorum. Hem taktik verip hem de öğrenci olduğum için bana ders de çalışabileceğim bir program yapabilir misiniz sadece taktik verseniz de olur.
Şimdiden teşekkür ediyorum iyi günler.

CS:GO'da yüksek FPS ve Ping değerleri çok önemlidir, elinden geldiğince Faceit oyna, orada hile oranı daha az ve ne kadar kötü oynarsan oyna, iyi skor yaptığın maçların tekrarını izleyip, nasıl vurduğun, nerde hata yaptığın yerleri iyice inceleyip kendini geliştir o konularda.

Benim klavyemle aynı genişlikte mouse padim var çok büyük ve bir tur atmak için Mouse'u bayağı bir kaydırmam gerekiyor daha yorucu fakat kesinlikle aimimi kat kat geliştirdi, demek istediğim düşük hassasiyetle oynayacaksın gerisini oynayarak geliştirirsin, önce tek atış olarak çalış Spray'e sonra geçersin.

Eğer her mod da uzun zamandır (alışmanıza) oynamanıza rağmen kötü oynuyorsanız yapacak pek bir şey yok ama öneri olarak direkt tarama yerine kesikli ateş edebilirsiniz onun dışında zaten hilelere denk gelirseniz pek yapacak bir şey yok. (Öğrencilik ile alakasını anlamadım.)

Her ne kadar aimin iyi olsa bile oyun zekanı geliştirmen çok önemli bence. Ben yıllarca oynadım bu oyunu benden sonra başlayan biri benden daha iyi oynuyor. Yukarıda önerilmiş zaten ama oyun videosu izlersen yaptıkları hareketleri taktikleri anlayabilirsin. Nasıl hareket ediyorlar, cross nerede tutuyorlar. Gerisi de fare kullanma becerine bağlı hassasiyet ayarlarını yapman kalıyor.

Oyuna ilk girdiğinde bir aim mapinde elini ısındır. Benim tavsiyem sık kullandığın silahlarla en az 1000 bot vurman ve daha sonra ölüm maçı atman. Rekabetçi maça girmeden önce bunu mutlaka yapman gerekiyor.

Oyun zekanı geliştirmek için bol bol izlemeli ve denemelisin. İzleyip denemezsen bir işe yaramaz.

Lütfen kendine bir takım edin. Yakın arkadaşların olur, ya da oyunda tanıştığın arkadaşların olur mutlaka 5 kişi olun. Herkes pozisyonunu bilsin ve nerde iyi hissediyorsan orda oyna. Beraber anlaşmanız çok önemli emin ol performansını çok etkileyecektir.

Lütfen zevk almaya bak kötü oynuyorum diye moral bozma. Sonuçta bu eğlence sektörünün bir ürünü keyif almayı dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı