Çok kötü CS:GO oynuyorum

Eğer her mod da uzun zamandır (alışmanıza) oynamanıza rağmen kötü oynuyorsanız yapacak pek bir şey yok ama öneri olarak direkt tarama yerine kesikli ateş edebilirsiniz onun dışında zaten hilelere denk gelirseniz pek yapacak bir şey yok. (Öğrencilik ile alakasını anlamadım.)
Öğrenci olduğum için ders çalışmamda gerekiyor tamamını okursanız anlayacağınız umuyorum

Kötü oynadığını düşündüğün bir maçın tekrarını indir. Kendini izleyerek neler yaptığını analiz et, ölürken nasıl öldüğünü neleri eksik yaptığını bunları analiz edersen çok faydalı olur.

Öğrenci olduğum için ders çalışmamda gerekiyor tamamını okursanız anlayacağınız umuyorum
Hayır onun bu konuyla ne alakası var? Yani oyun oynayacaksanız durumunuza ve hedefinize göre 1-3 saat arası oynarsınız kalan zamanı derslerinize verirsiniz. Eğer akademik çalışmanız yoksa süre uzar veya kısalır elbette yani anlatmaya çalıştığım bunun bir otokontrol ile olacağı.

Kendinizi hazır hissetmiyorsanız rekabetçi girmeyin! Bu madde çok önemli. Onun yerine basit eğlence veya diğer modları oynayabilirsiniz. Yoldaş falanda oynayabilirsiniz.

Yapman gereken her gün ölüm maçı oynamak ama AWP değil AK ve M4 gibi kullanması pek kolay olmayan silahlar. Bir süre sonra reflekslerin ve aimin gelişecektir hemen rekabetçi girme rahat bi 10 saat geçir ölüm maçında botlarla falan geliştirmek hikaye hareket bile etmiyorlar etse bile ateş etmiyor sana. Ve mapi çok iyi bilmen lazım nereden nasıl nereye atlayacağını nereden adam çıkabileceğini nereden smoke flash falan atman gerektiğini iyi kavraman gerek.

Yapman gereken her gün ölüm maçı oynamak ama AWP değil AK ve M4 gibi kullanması pek kolay olmayan silahlar. Bir süre sonra reflekslerin ve aimin gelişecektir hemen rekabetçi girme rahat bi 10 saat geçir ölüm maçında botlarla falan geliştirmek hikaye hareket bile etmiyorlar etse bile ateş etmiyor sana. Ve mapi çok iyi bilmen lazım nereden nasıl nereye atlayacağını nereden adam çıkabileceğini nereden smoke flash falan atman gerektiğini iyi kavraman gerek.
Hikaye ? Bazı prolar güne 10000 bot öldürerek başlıyor.

Öncelikle maplarin hepsini öğrenmen gerekiyor maplari bilirsen adamların nereden geleceğini veya ne yapabileceklerini kestirebilirsin bide artı olarak smoke taktiklerinide bilmem lazım maplere göre
İkinci olarak rekabetçi veya yoldaş girmeden önce faceit de dahil aim'ini ısıt e spor oyuncuları günlük 2500-3000 bot vuruyor aim'inin alışması çok önemli
Bir başka olarak espor maçlarını izle
Birde spray atmaya alış spray tutturmak çok önemli
Mesela gir aimbot mapine ak de spray dene M4 de sprey dene böylelikle iyi oynarsin
Takımın olmalı takım, takım iletişimi çok önemli

Öncelikle herkese merhaba CS:GO'yu uzun zamandır oynuyorum ama şu şekilde hesap değiştirerek yani oyuna başlıyorum bırakıyorum ve bir süre sonra tekrar farklı hesapla oyuna başlıyorum ama bu sefer bırakmaya pek niyetim yok ama oyunu çok kötü oynuyorum smoke mapleri, aim mapleri, croshair mapleri falan. İndirdim antrenman yaptım ama hala iyi oynayamıyorum. Hem taktik verip hem de öğrenci olduğum için bana ders de çalışabileceğim bir program yapabilir misiniz sadece taktik verseniz de olur.
Şimdiden teşekkür ediyorum iyi günler.

Hocam açık söylemek gerekirse sen 10000000 HZ monitör de alsan kol olmadıktan sonra bir cacık olmaz.

Geri
Yukarı