Çok kötü durumdayım

Dostum, böyle konularda ezmez isen ezilirsin. Baktın o sana kötü davranıyor, 1 yapıyorsa sen ona 3 yap. Acıma. Acıyanı ezerler. Yaşamış birisi olarak söylüyorum.
Ben insanlara kötü davranamıyorum, hele ki değer verdiğim kişilere. Birkaç kez kavga edip birbirimizi engelleme seviyesine gelmiştik ama hep ben bir şeyler yapıp kurtarmıştım. İnsanları kaybetmekten çok korkuyorum. Bugün de korktuğum başıma geldi.

Daha önce hiç sevgilim olmadı bu yüzden hiç terkedilmedim. Bunun nasıl bir his olduğunu bilmiyorum. Ama sana tavsiyem unutmaya çalış,kendine zarar verirsin böyle yaparsan.
Nokta atışı bir tavsiye :) Katılıyorum.

Konunun detayını bilmediğim için kesin birşey söyleyemem, ama insan herşeye alışıyor. Zamana bırak.

Ben insanlara kötü davranamıyorum, hele ki değer verdiğim kişilere. Birkaç kez kavga edip birbirimizi engelleme seviyesine gelmiştik ama hep ben bir şeyler yapıp kurtarmıştım. İnsanları kaybetmekten çok korkuyorum. Bugün de korktuğum başıma geldi.
Hocam tıpa tıp aynısını yaşadım. Şimdi mutlu olursunuz ama bir süre sonra o kişinin aklında "nasıl olsa o uğraşır çabalar bana sadık" düşüncesi oluşuyor ve sizi ekmeye, terslemeye, umursamamaya ve takmamaya başlıyor. Evet gerçek biraz acı fakat bunlar olağan şeyler, acı var diye onu görmezden gelemeyiz. Hayata devam etmeliyiz, acı ne kadar büyük olsa bile. Sözler yeterince sesli konuşur, karşıdaki kişi dinlediğinde. Eğer dinlemezse olaylar yeterince sesli konuşacaktır.

Allah başka dert vermesin. Bir kız için kendinizi paralamayın. Size kız mı yok?
Yok hocam, kızı geçtim düzgün arkadaş bile yok. İnsanlarla ilişkilerim çok kötü. Tüm arkadaşlarımı kendim gibi istiyorum. Aynı şeyleri yapalım aynı şeyleri beğenelim. Başka türlü arkadaş olamıyorum. Bu kız da öyleydi haliyle üzüntüm bayağı büyük oldu.

Yok hocam, kızı geçtim düzgün arkadaş bile yok. İnsanlarla ilişkilerim çok kötü. Tüm arkadaşlarımı kendim gibi istiyorum. Aynı şeyleri yapalım aynı şeyleri beğenelim. Başka türlü arkadaş olamıyorum. Bu kız da öyleydi haliyle üzüntüm bayağı büyük oldu.
Aynı kutuplar birbirini iter diye bir laf var, bilir misiniz? Ben babamla neredeyse aynıyım ama hiç anlaşamam onunla. Hem insanlar size göre davranamaz.

Uygun insanları umarım bir gün bulursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı